Toribash
Just to make it clear

wot



nikt nie chcial po nikim jezdzic ani krzywdy robic :c
Last edited by Thrandir; Jul 18, 2014 at 09:15 PM.
Originally Posted by Lehto View Post
Oldfagofawowowie niech sobie bawią się w swoje zajebistości na IRCu i w jamie trerroru, a dla tych, których nie interesuje bycie Nerdem, bo wolą sprawy związane z tą grą niech pozostanie reszta tego podforum. Ot, co.

Zacznijmy od tego, że nigdy nie uważaliśmy się za elitę (będę pisał w liczbie mnogiej bo przecież siedzę na ircu więc według ciebie jestem super elitarnym oldfagofawowowoem). Znamy się jako olfagowowowiewoew mniej więcej od roku 2008, od tego czasu bardzo często gramy razem w najróżniejsze gry, oraz raz na jakiś czas spotkamy się w "prawdziwym świecie" więc chyba logiczne jest to, że wykształcił się nam specyficzny humor który rozumiemy tylko my - najczęściej związany z nami samymi. Nie wiem skąd u ciebie przekonanie, że bawimy się w "zajebistości". IRC jest otwarty dla wszystkich, nikogo tam nie bijemy. A jama powstała po to, żeby odseparować gównoposty od treści sensownych. Hasło jest dostępne dla każdego.
a dla tych, których nie interesuje bycie Nerdem, bo wolą sprawy związane z tą grą niech pozostanie reszta tego podforum

No i tu pojechałeś. Możesz mi powiedzieć co ty zrobiłeś dla tej gry? Czy wykonałeś chociaż minimalny wkład żeby pomóc nowym graczom, żeby kogoś przyciągnąć? Co zrobił TOP, po za przyjęciem po raz 3421748271 Turdego który i tak was wyruchał po tygodniu (bardzo fajnie się to obserwowało od początku, naprawdę więcej takich akcji bo całkiem śmiesznie było). Większość z nas poświęciła swój wolny jebany czas żeby pomóc osobom nowym, albo upośledzonym w takim stopniu jak ty. Niektórzy z nas w ciągu tygodnia wkładają więcej zainteresowania w toribasha niż ty przez całą swoją kariere.

"Bycie Nerdem" - ok rozumiem, że trafiliśmy na samca alfa-alfa który rucha 5 lasek co noc. Rozumiem, że założenie kanału irc po to, żeby móc się szybciej komunikować i umawiać się na wspólne granie piecze cie w dupę niesamowicie.

Wiem, że większość tego co tam piszemy wygląda na bełkot, ale zapewniam cie, że wbrew pozorom u nas na ircu większość osób cechuje się w miarę wysokim poziomem kiedy trzeba. Nie mamy problemów ze zdawaniem matur/sprawdzianów w przeciwieństwie do niektórych w TOP'ie. Zawsze możemy spojrzeć na wasz board. Temat Off-topic na ten moment to jakieś nędzne próby wypowiedzi na temat polityki. Jeden z ważniejszych aspektów naszego życia udało się wam podsumować w sposób "jebać innych". Brawo jestem pod wrażeniem. OK JUŻ ROZUMIEM OD JUTRA BĘDZIEMY REPREZENTOWAĆ NIEDOJEBANIE MÓZGOWE TAK ŻEBY DOPASOWAĆ SIĘ POZIOMEM I ŻEBYŚCIE NIE CZULI SIĘ WYOUTOWANI.

Wracając do tematu hasła na jamę. Z tego co wiem to Powas zapłacił za ten org z własnej kieszeni (pewnie nawet nie chciało się sprawdzić, że to kosztuje, ale nie martw się nie wymagam od ciebie dużo) i włożył najwięcej pracy, żeby on powstał a ty nic się nie dołożyłeś, więc delikatnie sugeruję nie poruszać tego tematu bo jest to trochę nie na miejscu.
(ew. zatrzymywania nowych polaczków)

Jedyną osobą która zaprezentowała tutaj poziom pogardliwie zwanego polactwa/polaczkowości jesteś ty. Masz orga podsuniętego pod samą twarz i jeszcze narzekasz i próbujesz obrażać tych co poświęcają swój czas dla społeczności. Brawo. Zawsze miałem złą opinie o niektórych członkach TOPU, ale liczyłem, że z czasem się ogarną. Tym postem utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że nie ma nadziei, a polactwo wciąż silne w narodzie. Jednym słowem usiąść na dupie, nasrać pod siebie i narzekać.

EDIT: Przepraszam, że pojechałem trochę po TOP'ie. Dobrze, że macie klan który trzyma polaków razem, ale twierdze, że niektórzy z waszych członków reprezentują poziom poniżej pewniej normy, więc ten post jest kierowany do nich, a nie do ogółu.
Last edited by Thrandir; Jul 18, 2014 at 10:49 PM.
Uściślając: kasa na org poszła z Team Poland banku (całość wkładu by aleks95 o ile pamiętam, ponad rok temu to tam wrzucił), kieszeni Powasa, mojej i JtanKa o ile mi wiadomo. Nie podam konkretnych liczb ale tak to mniej-więcej wyglądało. Większość pracy włożona została przez Powasa, zaś aktywność pozwalająca na uzyskanie oficjalności- utrzymywana przez dobre dwa miesiace, około strony dziennie, często więcej- to w ponad 90% dzieło IRCfagów.
Zanim rozpęta się gównoburza proszę jedynie żebyście trzymali jakiś poziom dyskusji (mogłeś sobie darować tych kilka ad hominem, elf) i nie obrażali się jeden na drugiego - to w końcu Internet, szkoda zdrowia.
retired
wojna polsko-polska czas zacząć, czemu wy kurwa zawsze musicie pierdolnąć o zdanie za dużo, argumenty argumentami ale darujcie sobie te obelgi bo nic z tego orga nie będzie jak się zaczniemy wszyscy gryźć.
Jak zwykle na ircu wszyscy piszą, że denerwuje ich zachowanie niektórych osób, a potem wjeżdzają niczym biali rycerze.

Mogłem sobie darować, ale tego nie zrobiłem bo inaczej nie dotrze. Nie jest to pierwszy raz kiedy zwracam uwagę na podobne zachowania. Niestety jestem cięty na ludzi którzy dostają coś za darmo i mówią, że im mało.
Jak wam się podobały mistrzostwa świata? Za kim byliście? Uważacie, że podium pozasługiwało na swoje miejsca? Co sądzicie o wyborze najlepszego gracza turnieju?

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Wygrali Niemcy, w sumie zasłużenie.
Osobiście kibicowałem Ghanie i USA.
Messi a shit.
retired
Myślałem, że trafię na coś mocniejszego : D

Originally Posted by shadowelf View Post
Możesz mi powiedzieć co ty zrobiłeś dla tej gry? Czy wykonałeś chociaż minimalny wkład żeby pomóc nowym graczom, żeby kogoś przyciągnąć? Co zrobił TOP, po za przyjęciem po raz 3421748271 Turdego który i tak was wyruchał po tygodniu (bardzo fajnie się to obserwowało od początku, naprawdę więcej takich akcji bo całkiem śmiesznie było).

(...)

Większość z nas poświęciła swój wolny jebany czas żeby pomóc osobom nowym, albo upośledzonym w takim stopniu jak ty. Niektórzy z nas w ciągu tygodnia wkładają więcej zainteresowania w toribasha niż ty przez całą swoją kariere.

Też się bawiłem wybornie
I jakoś nie zauważyłem twojego wielkiego wkładu jeżeli chodzi o "pomaganie". U nas np. jak powstał klan oprócz Powasa, Owcy[który w chuja poleciał i dobrze wiemy o co kaman] i chłopaków z Redemption [jak kogoś pominąłem - przepraszam] nikt nawet się nie odezwał słowem. Pewnie twoja pomoc to tajemnicze działania zza kurtyny. Nie, już wiem, nie pomagasz tardom co ich zlepek się rozpadnie po tygodniu Jaka szkoda

Originally Posted by shadowelf View Post
Temat Off-topic na ten moment to jakieś nędzne próby wypowiedzi na temat polityki. Brawo jestem pod wrażeniem. OK JUŻ ROZUMIEM OD JUTRA BĘDZIEMY REPREZENTOWAĆ NIEDOJEBANIE MÓZGOWE TAK ŻEBY DOPASOWAĆ SIĘ POZIOMEM I ŻEBYŚCIE NIE CZULI SIĘ WYOUTOWANI.

Przeczytaj pierwszy akapit swojej wypowiedzi Hipokryzja? A gdzież tam.

Originally Posted by shadowelf View Post
Jedyną osobą która zaprezentowała tutaj poziom pogardliwie zwanego polactwa/polaczkowości jesteś ty. Masz orga podsuniętego pod samą twarz i jeszcze narzekasz i próbujesz obrażać tych co poświęcają swój czas dla społeczności. Brawo. Zawsze miałem złą opinie o niektórych członkach TOPU, ale liczyłem, że z czasem się ogarną. Tym postem utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że nie ma nadziei, a polactwo wciąż silne w narodzie. Jednym słowem usiąść na dupie, nasrać pod siebie i narzekać.

Śmiać się czy płakać? Wole to pierwsze
Ktoś mi każe wchodzić na orga? A coś z tego mam? Myślisz, że to robię żeby na siłę nawiązać jakieś kontakty? Chcę tylko pomóc [chociaż pewnie jest ta pomoc niepotrzebna i niechciana, bo top] w rozbudowie community. Jednak ktoś o rozdmuchanym ego odsuwa "podsuniętą pod nos" część tejże społeczności. Co, podludzie z topu mają założyć własnego orga?

Originally Posted by shadowelf View Post
EDIT: Przepraszam, że pojechałem trochę po TOP'ie. Dobrze, że macie klan który trzyma polaków razem, ale twierdze, że niektórzy z waszych członków reprezentują poziom poniżej pewniej normy, więc ten post jest kierowany do nich, a nie do ogółu.

Chuj ci w zęby.

Originally Posted by shadowelf View Post

Mogłem sobie darować, ale tego nie zrobiłem bo inaczej nie dotrze. Nie jest to pierwszy raz kiedy zwracam uwagę na podobne zachowania. Niestety jestem cięty na ludzi którzy dostają coś za darmo i mówią, że im mało.

Pierwszy raz. Dotrze inaczej, jako człowiek co nie ma problemów z maturami [geniusz w dzisiejszych czasach, beskitu ] powinieneś dać normalnie do zrozumienia o co kaman. Po co. Lepiej rozpętać shitstorm i pocisnąć sobie po bandzie hehe. W tym momencie dotarło, ale to, że miałem cię za o wiele bardziej rozważną osobę.

Originally Posted by Scorpio View Post
czemu wy kurwa zawsze musicie pierdolnąć o zdanie za dużo, argumenty argumentami ale darujcie sobie te obelgi bo nic z tego orga nie będzie jak się zaczniemy wszyscy gryźć.

Podbijam.

I zalecam na przyszłość mówienie wprost jak coś jest nie tak jak powinno, zamiast jakieś dziwne akcje przeprowadzać, sapania na ircu. Mam tam obowiązek siedzieć? Coś ktoś mówi o mnie / do mnie to proszę pisać tam, gdzie mogę odpowiedzieć. Nazwę rzecz po imieniu - lecenie w chuja.

PS Przepraszam jak kogoś uraziłem.

----------------------------------

Mecz finałowy ekscytujący, mimo tylko jednej bramki. Długie remisowanie wyszło na dobre i nie musieliśmy oglądać kolejnego jednostronnego pojedynku.
Last edited by Wook; Jul 18, 2014 at 11:37 PM.
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
Originally Posted by Wook View Post

Mecz finałowy ekscytujący, mimo tylko jednej bramki. Długie remisowanie wyszło na dobre i nie musieliśmy oglądać kolejnego jednostronnego pojedynku.

Czy ja wiem, czy na dobre. Osobiście najbardziej bym sobie życzył wyniku pokroju 3-2 i zapierdalania cały czas. Troszkę nudnawo było, nie ekscytował mnie zbytnio ten mecz, chociaż niby kibicowałem Niemcom. Największy zawód to przegrana Holandii, bo akurat im kibicuje od kiedy tylko minimalnie bardziej zainteresowałem się piłką (nie zebym był jakimś wielkim kibicem). Ich bym sobie bardziej życzył w finale. No i wybór Messiego na nadczlowieka turnieju też mi sie nie podoba.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos