Ranking
Originally Posted by TemX View Post
Age: 15

My tu powoli zaczynamy dziadzieć. Nawet Gaziu nam dorasta.
Originally Posted by TemX View Post
Belt: Blue (zapomniałem hasła do starego konta xD)

Jest opcja odzyskiwania hasła przez mejla. Znam sporo takich przypadków "zapomnienia hasła". Nick starego konta proszę.
Originally Posted by TemX View Post
What can i offer to your clan: Niezły poziom walki ;d i respekt.

Niezły poziom walki wyjdzie w praniu. Albo w replayach których brak. I o jakim respekcie mowa? Śmiem wątpić, że tak samo rozumiemy to pojęcie.
Originally Posted by TemX View Post
Why I would like to join: Ponieważ jest to polski klan. Chyba jedyny ogarnięty ;d

Sprostowanie. Nie jedyny ogarnięty. Jedyny oficjalny polski klan w całej społeczności, który ładnych kilka lat się trzyma. A czy ogarnięty? Pod pewnymi względami na pewno nie.
Originally Posted by TemX View Post
Something about me [additional infos]: Tworze piosenki na YouTube

Any link, bro?
Originally Posted by TemX View Post
2 Singleplayer replays: replaye podesle pozniej
2 Multiplayer replays: replaye podesle pozniej

Decyzję o przyjęciu podejmę później.

Nie będę rozwodził się nad niechlujnością tego podania.
Pośmiać też się można, ale nie przy rekrutacji. Czekam na replaye i poprawione podanie.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Replaye moge podać, nie ma problemu
A link do kanału już podaję: https://www.youtube.com/channel/UCTu...CSB7WkCY7qb-aA

A nick do starego konta tez mam podać? Nie grałem w niego naprawdę dawno, ale postaram się

Przepraszam za ostatnie podanie, zrobiłem je na szybko i dość niestarannie.

Proszę o rozważenie mojej propozycji

- TemX
Muzyka na kanale mi dupy nie urwała, jakaś taka monotonna i lekko mam wrażenie, mułowata. Ale o gustach nie dyskutujmy.
Nick starego konta byłby fajną informacją, aczkolwiek nie jest mi niezbędny.
Teraz tylko replaye, a potem sąd ostateczny . Te z singla też są ważne.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
TemX chętnie z tobą pogram, bo od niedawna mogę grać w tb codziennie, a co do wieku klanowiczów, to trochę zaniżam więc wszyscy nie dziadzieją ;)
Virus Detected
Witam
Mam pewien problem. Otóż, moje stare konto jest Brown beltem, nie black, jak wspominałem wcześniej. Bardzo przepraszam za ten błąd.
Jednak to nie znaczy, że jestem słaby. Pokonuje większe belty od siebie, czyli dan belty itd.
Mam też na koncie kilka wygranych turniejów, szczególnie aikido (jest to mój ulubiony mod)
Nick do starego konta: CrazyJoes
Replaye: http://www18.zippyshare.com/v/LEJa5DzC/file.html (są zarchiwizowane, tylko wypakować i oglądać)
Są tu dwa multiplayer oraz dwa singleplayer

Myślę, że się tu dostanę. Z góry dzięki za przeczytanie i odpowiedź
Jeszcze raz przepraszam za ostatnie podanie.

- TemX :P
-----
Jest tu ktoś?
Last edited by TemX; Aug 21, 2015 at 10:38 AM. Reason: <24 hour edit/bump
Jako jeden z liderów tego klanu wypowiem się, że kompletnie jakoś nie wiem co o tym myśleć.

Skoro dla Ciebie tak bardzo zależy być w naszym klanie, który - nie oszukujmy się - jest dosyć zamkniętą grupą... No to hmmm... Mam ważne pytanie.

Po co tak naprawdę chcesz do nas się załapać? Jesteśmy oficjalnym, starym, jedynym polskim klanem. A Twój argument dołączenia do nas to respekt - w jakim sensie? Że co, że czujesz do naszego klanu ten respekt? No i bardzo dobrze, bo sporo tutaj przeszliśmy. Nie jesteśmy już raczej tacy otwarci na "nowych" jak kiedyś. Dla mnie "respekt" to żaden argument.

Moje zdanie jest takie.

Zapracuj sobie na to, byś zasłużył na dołączenie do nas. Cenimy siebie jako wspólnotę. Czym możesz nas przekonać? Wprowadź tutaj trochę życia, ściągnij paru innych Polaków. Bo brown/blue belt to dla mnie żaden poziom grania, szczerze mówiąc. Postaraj się bardziej niż samą aplikacją, bo sama aplikacja już raczej nas nie rusza (przynajmniej mnie). Wtedy będę 100% na tak.

Nie mam nic przeciwko, byś dał nam lekkiego kopa w dupę - przynajmniej na forum. Jak na razie bez [ToP] przed nickiem.
Last edited by Trewnek; Aug 21, 2015 at 11:57 PM.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Nie wiem. Naradźcie się razem w mojej sprawie i zdecydujcie. Postaram się wbić wyższy belt, ponieważ bardzo mi zależy. Ja nadal czekam na odpowiedź
Chyba mnie nie zrozumiałeś.
Zachowuj się, jakbyś był już w klanie. Wtedy zobaczymy, czy na to naprawdę zasługujesz.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek