Ranking
Originally Posted by Lehto View Post
Wstęp do Jamy Terroru mają...?

IRCownicy.
Ogólnie nie share'ować z randomami, ktoś wejdzie na irc to w temacie jest hasło.
99% tematów w jamie nie jest i nie będzie poważne.
retired
Ci równiejsi :v Zgaduję, że śmietanka towarzyska co się old-fagami zwykła zwać

Edit

Nie zgadłem xO

Originally Posted by Powas View Post
99% tematów w jamie nie jest i nie będzie poważne.

<3
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
@wook: mieliśmy taki plan, ale w sumie nie ma co się za bardzo odcinać, jak mamy kogoś obgadać to i tak zrobimy to na ircu.
retired
Wook: to co ja mam powiedzieć? xd


//95% szans na to, że mi wyjebiecie formatowanie ;p
Last edited by Thrandir; Jul 17, 2014 at 07:08 PM.
Ja wiekiem niemalże odpowiadam standardom IRC'a, niestety klimat nie mój, a i brak dystansu do siebie jest jedną z moich cech. Co nie zmienia faktu, że wpadnę czasem odezwać się, bądź poczytać i się pośmiać.
Undetto
Na ircu warto idlować już chociażby z samego faktu, że siedzi tam trzech CIEMNOLAZUROWYCH i można się dowiedzieć o turniejach nieco przed. Poza tym zawsze wszystkie żydowskie wyprzedaże i giveawaye wywęszymy.
Last edited by JtanK; Jul 17, 2014 at 07:09 PM. Reason: jaki kolorowy autyzm wow

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Gdybym mial wiecej czasu, chetnie bym zajrzal (mam dosc tlumaczenia wszystkim ile trwa moj dzien roboczy, itp). Btw. dzieki za pamiec, Lehto, bo range lidera znalazlem w dropsach (chociaz moze ta obecnosc na forum minimum 2 razy dziennie to Twoim zdaniem za malo, by uznac mnie aktywnym). W sumie moze czepiam sie z dupy, przez spuchniete ego (zjebany humor tez swoje robi), ale troche mnie ubodlo, ze o mnie zapomniales (lub nie wymieniles celowo).

// w sumie to sam nie wiem czemu, ale dzis nie mam podejscia z dystansem do niczego .
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Powas możesz dorzucić na liście Pizda też do góry, ciężko mi byłoby powiedzieć, że tylko ja jestem liderem [iykwim]
WHOOOOOOOOOOOOOOOO