ES Recruitment Drive
Więc postanowiłem przywrócic troche starych mordek.Masta wrócił!!!! A i możliwe że qim aka gim wróci
Ten to jak baba się zachowuje...
Ma okres - odchodzi...
Czuje się dobrze - wraca...
I takie błędne koło.
We are the Warriors that built this town from dust.” Imagine Dragons
Kot, lider który nas opuścił, przywraca mordki, żeby go tu trzymały
"People, like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves."
Ale mi chodziło o Qima xD
We are the Warriors that built this town from dust.” Imagine Dragons
A ja nie nawiązywałem do Twojej wypowiedzi
"People, like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves."
Ale to jest gim ;-;
-----
A po za tym zobaczyłem polaczka na rk-mma black belt widać, że ogarniety tylko grać nie umie :/ jak narazie napisze apke ale jeszcze nwm co z nim zrobić jakies sugestie? Trial?
Last edited by Kotminiser; Dec 6, 2015 at 09:38 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Trial, trzeba klan rozruszać, a powoli to wychodzi a potem oddzielić w nowym roku ziarno od plew
-----
Apropo, wkurza mnie niesamowicie ten nieporządek w rangach.
1. Grzegi wam zalega na Leaderze i nikt z was nie potrafi doprowadzić tego do porządku.
PM jakiegoś moda skoro nie idzie.
2. Jak koniecznie musicie miec te dwie rangi Kot i Balik - Legendary Zomboy i High Angel to wam dorobie to na clan pagu, ale niżej to i tak nic nie wnosi, bo tamte rangi mają służyć hierarchi, a te customowe to mozna dać u góry.
3. Myślę, że nie potrzeba teraz co-leadera bo ogarniacie, więc usunąć to, albo chociaż na Boga, walnijcie to z wielkich liter i znajdźcie jakiegoś ceo.
4. Powinniśmy znaleźć nowego Warlorda, skoro nie ma Greenmarka - Mój kandydat trebeter, chociaż jest nie aktywny na forum to może nie..
5. Easykill00 ma bana z tego co widze.
6. Dodaj Maste na należne miejsce i Koteua
7. Co z obecnymi trialami? Nieksasem i Tissem?


Ogólne zasady:
Ile ma trwać Trial.
Konkretne wymagania do nowych członków.
Weźcie to ustalcie.
Dzięki
Last edited by Extrice; Dec 6, 2015 at 10:54 PM. Reason: <24 hour edit/bump
"People, like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves."
Więc tak Balik napisz do moda w sprawie grzegiego,easykill wychodzi. Dobra po prostu zrobimy Leaderów,Trebeter nie bedzię umiał wojen ustawiać XD .Co do obecnych trialów,Niekasa nie widziałem w grze od czasu zrekrutowania,tiss raz się odezwał na forum ale czesto w grze jest dodam maste i koteła juz za chwilke.Trial według mnie powwinien trwać 2tygodnie wymagania:branie udziału w różnych hangoutach clanu żeby się lepiej poznać,nauczyć czegoś itp,i oczywiście udzielanie sie na forum
Sprawnie poszło, jutro następna porcja niuansów.
Nieksasa widziałem z 2 razy. Ale jakos nie za często to fakt.
Trial 2 tygodnie
Wymagania do przyjęcia na etat
Aktywność w grze, zgodna z podana w apce.
Spędzanie czasu z graczami klanu.
Forum - minimalnie chociaż.
Jakiś progress w przypadku słabszych graczy.
"People, like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves."