Ranking
Jedynymi żałosnymi osobami w tym kręgu jesteście wy, komentujący. Nie ma tu miejsc na negatywne komentarze. Elfiok stara się zwrócić naszą uwagę na rzeczy, których nie dostrzegamy. To po pierwsze. Po drugie, Elfiok jest pierwszą osobą na naszym polskim ircu, która nie boi się głośno wypowiedzieć swojego zdania. Jestem przekonany, że wiele ludzi ma takie same poglądy jak on.
aleks: no chyba nie, shadowelf to jest straszna spierdolina, musze coś wyznac tutaj

od kilku tygodni prześladuje mnie pewien bachor o nicku shadowelf, z tego orga. Pochodzi z patologicznej gromadnej rodziny z łodzi i upatrzył sobie we mnie ofiarę i cały czas od mojego wyjścia z domu zaczyna mnie drażnić świecąc we mnie laserem, chodząc za mną wyzywa mnie na okrągło od cwelów i pedałów, teraz jak jeszcze śnieg jest to często obrywa mi się kulką śniegową. ostatnio musiałem wybrać się do przechodni bo rozciął mi lekko łuk brwiowy. Robi tak bez przerwy, albowiem widzi kiedy wychodzę, jego widok z okna pada centralnie na moją klatkę, ja nie wiem co on robi całymi dniami, ale najwidoczniej uprzykrzanie mi życia sprawia mu taką radość, że warto poświęcić tyle czasu na obserwację, zwłaszcza że z domu wychodzę bardzo rzadko. Niedawno chciałem mu się postawić, zacząłem go gonić ale mi spierdolił, prawie się popłakałem bo jak debil musiałem ganiać za jakimś szczeniakiem na oczach innych ludzi, a oni się tylko szyderczo śmiali. Innym razem jak miałem go na wyciągnięcie ręki przyszli jego starsi bracia, grożąc mi że jeśli coś mu się stanie to będę zbierać zęby i spalą moją chate. Kurwa mam dość takiego życia, nawet o 7 rano ten szczyl już mnie widzi i zaczyna swoje harce anony co by zrobiły na moim miejscu? przeprowadzka odpada, nie wiem co ja mam już kurwa zrobić ;_;


a i jeszcze mi skurwysyn pisze jakies glupoty na ircu że aż mi piwo sie w barku psuje
Last edited by JtanK; Feb 5, 2015 at 10:34 PM.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos