Ranking
pedały, chińskie bajki
byście się wzieli za robotę
/rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt
@thrandir: >dobry sezon
ujdzie ale dupy nie urywa.
ilya, drr i gate sa spoko, shimoneta moze być, reszta taka średniawka.
retired
TEST

Also dobry sezon, bo Czarlotte przeciez najlepsze anime =)

"Gdyby Pan Maeda nasral mi do ryja to bym mu jeszcze podziekowal i za to zaplacil" Kszysztof Zafistofski o anime "Czarlotte"

Nie no, Gate, Ilya, Drr, Gakkou Gurashi sa super, jeszcze Overlord i Czarlotte niezle sie oglada- nie ma co narzekac, solidny sezon.
Gurashi anime sezonu pod względem tego, że na nie najbardziej czekam każdego tygodnia.

GATE i overlord nie chciało mi się picknąć więc nie oglądam.

Poza tymi co wymieniłeś:
* gangsta to zaskoczenie sezonu dla mnie, spodziewalem sie strasznego wtórnego gówna, a w sumie jest niezłe (i ma najfajniejszy OP w tym sezonie chyba)
* ore monogatari robi sie nudne, ale jest chociaż comfy
* non non biyori repeat zajebiste healing anime
* shimoneta jest zjebane ale ok
* working s3 - więcej tego samego, poziom ten sam
* monster musume... X D powstrzymam się od komentarza ale oglądam z zapartym tchem

za to okusama ga seitokaichou jest mega gówniane, dropnąłem po 2 epach.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Dziś drama w szarlotce

Generalnie sezon nie szczytuje jakoś wybitnie, ale narzekać nie można, bo cały był dobry i nie bawiłem się źle. Tylko drrr mam kilka odcinków w plecy, no i Overlorda ostatniego jeszcze nie oglądałem.
Czemu nikt tu nie pisze, ze czarlotte to bylo najlepsze anime?

Z innych wiadomosci: lato bylo takie sobie, cale szczescie, ze Ilya uratowala sezon. A jesien zapowiada sie jeszcze gorzej, poza Owarimonogatari bedzie srednio...
Nie wiem czy to sie liczy, ale widziałem kolesia na korytarzu ze słuchawkami, który oglądał japońską telenowelę z japońskimi napisami. Ja myślałem, że wy wszyscy sobie tutaj jaja robicie, a takie rzeczy istnieją naprawdę. Pozdrawiam
CZemu nikt tu nie pisze o tym, jakie wspaniale anime ogladamy.
Ja np ogladam Railguna i Erased i KonoSuba, polecam.