Toribash
Original Post
[ToP] Tutoriale
Napisałeś poradnik odnośnie gry na konkretnym modzie / kontroli własnego ciała / robienia textur?
Super!
Wstaw go tutaj!

Index:
1. -


//Virus, przemodeluj troszkę czytelniej i bardziej poprawnie swojego tutka i wstaw go w tym temacie.
Last edited by Soreu; Sep 30, 2014 at 05:43 PM.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Na razie nie będę dawał tutka, bo szybko uczę się robić inne rzeczy, i head z tego tutka, teraz zrobił bym inaczej, pewnie za miesiąc będzie to samo z texturkami, które robię teraz, poczekajcię aż dojdę do zajebistości, i wtedy się z wami wszystkim podzielę
Virus Detected
Zamierzasz napisać nowy/lepszy tytek czy przemodelować twój poprzedni i tu wrzucić przy okazji przerabiania topicu?
Szczerze mówiąc, to nie robiłem nic przez długi czas i talent niczym michała anioła trochę zesztywniał. Chociaż nie mówię, że mam nieodwracalne upośledzenie, ale na pewno zanim coś napiszę to będę musiał pare razy sobie porysować. Poza tym nie wiem czy ktoś w ogóle coś stworzył na podstawie poprzedniego poradnika
Virus Detected
Poprzedni poradnik był bardziej"zrób to co ja". Tlumacz więcej narzędzi ^^. Ja chetnie porobiłbym dla samej frajdy robienia.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!