Ranking
Pizdu , twój decap taki se :>. Zbyt długo się cackałeś z tymi rękami , potem nieudana próba podejścia do uke'a i dobry decap (: Og wystawiam neutralny komentarz (: Jakbyś mógł oceń też moje repki ;).
-------------------------------------------
Dzięki Lunatyku , masz racje :>
-------------------------------------------
@down: wybredny jestem
Last edited by kolega1010; Aug 19, 2011 at 08:23 PM.
Originally Posted by kolega1010 View Post
Lunatyku : Twój repek ma fajny , szybki początek. Potem akcja zwalnia i po openerze reszta repka nie podoba mi się . Ale nie jest źle. A w poprzednim to podrzucanie uke serio nie wygląda zbyt fajnie , na moje jest to męczenie się z decapem :S.
A oto 2 z moich nowych repków , osobiście średnio mi się podoba (ze względu na nazwę również):

Nie spodziewaj się po mnie czegoś nadzwyczajnego, aż taki "pro" to ja nie jestem... A co do twojego repka, to mi się podoba i nie wiem dlaczego tobie nie... Drobna uwaga, czy nazwa nie powinna brzmieć "too tired to do pose"?
No prosze bardzo o to mój nowy film (btw. dla tego taki krótki bo to na event gościu zażyczył 60 sekind )





/Edit: prosze również o opinnie od 0 do 10
Last edited by Gaziu; Aug 29, 2011 at 11:41 AM.
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Nie chce być wredny ale słabo coś.
Intro wgl nie związane z TB, poza tym podjebane skądś ( z wyjątkiem napisów ), potem dłuuuuga, czarna dziura i mało ciekawie ujęte repy w dosyć słabej jakości.
Kiedyś gdzieś tam coś tam się bawiłem Vegasem, akuratnie nie filmami z TB ale może coś zrobię.
Amber assasin, biaaatch ^^
nie jest to zbytnio fajne ocenie tak jak miroke na 4 a poczatek jest chyba z prince of persja ^^
Nie intro jest z popularnej jak tibia gry Metin2 xD
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Gaziu ja bym ci dał 6 ale może zmień podkład muzyczny i postaraj się zrobić repki pod niego...