Toribash
Nie wiem czemu, ale znajduję się wśród membersów, daj mi z powrotem co-ldr'a, a jak się nie da się dwóch, to chcę rangę jako trzeci w klanie, a nie szary członek
------------------------------
A ty pizdu nie edytuj cudzych postów bez potrzeby, no szlag mnie trafia, że pod postem Norbiego widzę last edited by pizdu
Last edited by Miroke; Aug 16, 2011 at 07:20 PM.
Wiem, ale to było po to, żeby zmienić nazwe tematu (Lepszy porządek). Dorzuciłem tylko spację na końcu. Jeśli będę coś zmieniał w treści to zawsze dorzucę "Pizdu's EDIT:" albo (dop. Pizdu), tak że nie nadużywam władzy. I sory za zmianę nazw tematów, ale nie będzie mi tu burdelu.
-----
Dobra, zamknąłem temat z tymi żałosnymi aplikacjami i usunąłem temat "Skojarzenia". Pierwszy to wiadomo czemu zamknięty... Drugi może być w offtopie. Dorzuciłem Recruitment Center, zaraz dodam invade thread. Jak coś zmienić poprawić albo przywrócić albo otworzyć jeszcze raz to piszcie (wcześniej nie wiedziałem, że można otworzyć zamknięty temat :P).
-----
Dobra, zrobione. 3:21. Można w sumie iść spać.
Jak o czymś zapomniałem albo zrobiłem błąd to pisać (wolę przypomnieć kilka razy, dla spokoju ).
Last edited by pizdu; Aug 17, 2011 at 03:23 AM. Reason: <24 hour edit/bump
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Kiiicha, fajne echo tam jest :P
Ale cóż, przeprowadzka i tak była trochę nieudana :/ (na aaf)
Mnie tam wogóle nie było. Generalnie nie było sensu robić takiego forum po złożeniu podania na oficjala. A tu tylku ludzi rzucało nam kłody pod nogi. Hahaha, niedowiarki.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Znaczy nie było sensu jak nie było, na tamtym forum nikt nam się o nic nie dowali, itp.itd. bla bla bla...
Jednocześnie mając tamto nie potrzebne byłyby nam tematy tu... cóż, chwilowo tamto jest, potem może zamknę.
Niech będzie na kiedyś. Gdybyśmy nie pisali tu, to lecimy do Dead Clans board i 50k w dupe.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Po długiej przerwie od jakiegokolwiek klanu i od Toribasha znów fajnie być w jakiejś grupie No i fajnie, że dostałem się do klanu ^^

@edit: btw. podanie poprawiłem po testach na angielski.
Gdzie wy macie jakiś oficjalny temat z przedstawieniem wszystkich członków, opisem klanu etc?

Chyba, że stary desc dalej za to robi.
10th dan black belt
Visit my ArkenStore