Ranking
Original Post
[ToP] Will you be inactive?
Jeżeli ktoś planuje urlop czy coś, należy tutaj to zgłosić.


Czas:
Powód[jakikolwiek, ale szczery]:
Last edited by Soreu; Sep 30, 2014 at 05:52 PM.
ToP Leader
Niestety muszę zgłosić nieaktywność, źle zrobiłem bo złożyłem podanie na kilka dni przed wyjazdem, za co przepraszam.
Będę nieaktywny od jutra do około piątku, powodem jest oczywiście wyjazd na te ostatnie dni wakacji.
Drashi mnie poprosił, żeby przenieść go tymczasowo do Frozen Members. Miał neta na spółkę z kumplem zza ściany, ale ten sie pokłucił ze starymi i net poszedł sie jebać. Mówi, że nazbiera troche kasy i będzie musiał sam se założyć.
Czas nieokreślony, ale jak coś, to mam jego numer i w razie czego moge spytać czy długo jeszcze to potrwa
Czas: Nieokreślony
Powód[jakikolwiek, ale szczery]: Brak internetu

Dzięki Miroke. A małe sprostowanie - mam już od jakiegoś czasu sporo kasy i mam zamiar założyć, ale za ch*ja nie wiem kiedy. Z góry dzięki ludzie.
Czas: Prawdopodobnie około 10-14 dni, ale na wszelki wypadek powiem, że nieokreślony.
Powód: Jebnięty modem (dziwne, że na czas naprawy nie dostałem zastępczego, ale szczegół). Nie mam nawet czasu na przeczytanie co się aktualnie dzieje, ale obiecuję nadrobić wszystko po moim powrocie. Norbert, na razie przejmij recruitment center, jak możesz. Do zobaczenia ingame za około dwa tygodnie.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Originally Posted by pizdu View Post
Czas: Prawdopodobnie około 10-14 dni, ale na wszelki wypadek powiem, że nieokreślony.
Powód: Jebnięty modem (dziwne, że na czas naprawy nie dostałem zastępczego, ale szczegół). Nie mam nawet czasu na przeczytanie co się aktualnie dzieje, ale obiecuję nadrobić wszystko po moim powrocie. Norbert, na razie przejmij recruitment center, jak możesz. Do zobaczenia ingame za około dwa tygodnie.

Spoko, lepiej dać info później niż wcale, bo szczerze mówiąc się trochę "powkurwiałem" no i wojnę z CW musieliśmy przejąć.

Mniejsza o to, życzę miłego, choć przymusowego odpoczynku : ).
ToP Leader
Dzięki i welcome back. Postaram się wpadać regularnie. Modem wymieniony, ale na pełnych obrotach będę prawdopodobnie od soboty.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Czas: Nieokreślony, 5/7 dni w tygodniu w roku szkolnym
Powód: Szkoła, treningi, robota w domu i inne przytłaczające rzeczy. W tb juz w ogole nie gram, nie mam czasu, chęci też nie wiele, nie ciągnie mnie do tej gry. Klan jak klan - będę tutaj i dobrze o tym wiecie, ale pod względem gry to nie możecie już na mnie liczyć. Przynajmniej na razie.
ToP Leader