ES Recruitment Drive
to kuźwa rozpocznij spam fest to ci odpowiem co mam ci napisac xD

schabik 750g plus cebula[a jakże] ready in 20minets :3 taki gulasz dla ubogich
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
Kto powiedział, że go nie zacząłem?

//22h, nadal brak odpowiedzi. Reuse skilla epicki, nie ma co...
Last edited by Soreu; Oct 23, 2014 at 06:25 PM.
Barca i Real to cholernie przereklamowane drużyny. Nie rozumiem dlaczego tak wielu ludzi po za Hiszpanią trzepie sobie podczas oglądania "gran derby".
Barca skończyła się 8 lat temu, a real jakieś 12 - 14.
Undetto
Real skończył się 14 lat temu, a właśnie wygrał puchar champions league, ma skład zawierający samą śmietankę piłkarską i dodatkowo napierdalacza Ronaldo. Barcelona też się nieźle trzyma. Nic w tych zespołach nie jest przereklamowanego - mają bardzo dobrych piłkarzy i grają ładną piłkę (no, może barca czasem nudzi). Ja też z chęcią zasiadam do takiego meczu, bo są to jedne z najsilniejszych zespołów na świecie.

W moim mniemaniu bardziej taki np. arsenal czy manchester united się skończył, lub, jak kto woli, mają chwile słabości. Mimo to angielska liga zawsze najbardziej mnie "kręciła".
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Super. Jednak jak dla mnie tu się właśnie kończy piłka. Dwa wielkie kluby pełne gwiazd, ale opierające się w zasadzie na dwóch zajebiście medialnych nazwiskach - maszynie Ronaldo i geniuszu Messim. Nie umniejszam tutaj ich zdolności i zasług, bo owszem, są ogromne. Mam na myśli to, że oba kluby (a zwłaszcza Real) kupują super gwiazdy za gigantyczne pieniądze niszcząc tym samym owych gwiazd kariery. Trenerzy obu drużyn ustawiają składy głównie pod tych dwóch wcześniej wspomnianych graczy. Pozostali mają głównie dawać zarobek w postaci milionów sprzedanych koszulek, kontraktów reklamowych, a na boisku skupiać się na wspomaganiu Ronaldo i Messiego. Nie wiem, to jest moja opinia plus kilku moich znajomych interesujących się piłką. Chodzi mi tylko o to, że to już nie jest to samo, co za czasów Figo, Zidane'a, Ronaldo w Realu, czy Eto, Ronaldinho i Deco w Barcie. Mimo iż obie drużyny w swym czasie były galaktyczne, to więcej było tam czynnika ludzkiego, a mniej maszynki do robienia pieniędzy.

Dodam jeszcze bez zbędnego rozwijania się w temacie jeden istotny fakt - zarówno Real, jak i Barca straszliwie niszczą piłkarskie kariery. Bojan Krkić, Ballack, Kaka - to tylko nieliczni, którzy zostali kupieni za duże pieniądze pomimo tego, że w zasadzie nie byli potrzebni w pierwszym składzie. Pomijając już to, co się dzieje z młodymi piłkarzami.
Undetto