Ranking
to 4.0 to se jeszcze poczekamy... raz slyszysz ze bedzie juz w tym roku a raz ze w 2014 :/ trochę to takie bez sensu nie?
~RIP [Vector], Shikkumo's butthole
Replays, Videos
I tak wszyscy będą mieli w dupie co zrobisz. Skończy się tak jak z tymi lekcjami.
derp
Możliwe ale próbować nie zawadzi.
Lepsze to niż nic nie robić.
retired
jedni zbierają skiny w lolu a inni próbują zaludnić forum.
na świecie są różne odchyły i dewiacje.
Originally Posted by kolega1010 View Post
Nie sądzę shadow, jak narazie zainteresowanie tym orgiem jest wg mnie dość duże.

Ta, zainteresowanie lekcjami (jak się ten org nazywał? Unibash?) też było duże, Powas i reszta się napracowali i po kilku tygodniach ludzie przestali przychodzić na zarezerwowane lekcje etc.

Originally Posted by Scorpio000
jedni zbierają skiny w lolu a inni próbują zaludnić forum.
na świecie są różne odchyły i dewiacje.

Porównanie równie słabe co stan mojego konta kiedy wychodzi nowy champion, ale trudno.
Nie twierdzę że to co Powas robi jest złe, a nawet go popieram i w razie co jestem gotów pomóc. Martwi mnie jedynie to, że wszystko skończy się jak zwykle: Dużo włożonej pracy>początkowe zainteresowanie>spadająca aktywność nowych ludzi>projekt umiera i tak od nowa.
Inną rzeczą która jest smutna, jest to że oprócz oldfagów nikt nawet nie próbuje nic zrobić dla polskiego tb. Po za ToP nie było słychać o niczym użytecznym co zrobili nowsi gracze. Jeżeli się mylę to podajcie przykłady bo sam trochę wypadłem ze sceny tb. http://toribash.pl/viewforum.php?f=9 Wystarczy spojrzeć tutaj, większość tutków zrobiona przez ludzi z ~2008.
derp
I pewnie tak się skończy bo newfagi nie potrafią się ogarnąć.
Brakuję odpowiedzialności i sumienności kiedy kończy się zapał.
Zresztą, czego można wymagać od (w większości) gimnazjalistów.
Z drugiej strona można powiedzieć że my w 2008 potrafiliśmy się ogarnąć. Może prawda, ale to był jakiś cudowny rok a cuda często się nie zdarzają.

Co do Unibasha - święta prawda, poświęcało się swój własny czas a dostawało w zamian pretensje i bluzgi. Standard.

Myślę że próba z toplem będzie próbą ostatnią, przynajmniej z mojej strony.
Dostać pass od cyka, posiedzieć spokojnie miesiąc albo dwa dopracowując tuty i nowy layout, powysyłać maile do serwisów (jedną wzmiankę mam już obiecaną, może być ciekawy babyboom), ruszyć z serwisem, zrekrutować kilku nowych moderatorów. Potem można się tylko modlić żeby przyszli sensowi ludzie chcący grać i rozwijać społeczność.

Dobra, trochę z innej beczki.
Wczoraj wieczorem hostowałem bety, wyszło dosyć dobrze - server stał jakiś 2h, pojawiło się sporo ludzi a nawet udało się trochę zarobić (13k profitu). Dzisiaj też może coś takiego hostnę, turniejów już trochę było, trzeba zmienić koncepcję.
Jak ktoś czuje siłę szczęścia to zapraszam, zresztą dam jeszcze znać dokładnie o której.
retired
>Wchodzi newfag na IRCa
>Trolink (FIRMA JP, SYGUL NA PSY SPRZEDAJE)
>Wychodzi z IRCa, jak i ze sceny TB
HMMM CIEKAWE CZEMU NIKT NIE ZOSTAJE NA DŁUŻEJ