ES Recruitment Drive
Original Post
Promowanie toribasha - dyskusja
Można spróbować lekko promować toribash na polskich stronach - pytanie jest takie, czy się komuś chce.
Ze swojej strony mogę napisać mail do CD-Action, kiedyś zamieścili kilka wzmianek, w 2008 nawet toribash był na płycie, co przełożyło się na duży babyboom. Może uda się dochrapać jakąś wzmiankę na stronie albo w piśmie.
Thrandir ma jakieś 'plecy' w gram.pl, może też coś próbować napisać.

Pytanie, co jeszcze?
Swojego czasu pomagałem przy akcji promowania 'erepublik'. Polegało to na tym, że masowo robiliśmy demotywatory związane z grą, co jakiś czas któryś dostał się na główną, co przynosiło trochę graczy. Pomysł dobry, ale nie sądzę żebyśmy byli w stanie stworzyć jakieś interesujące memy z Toribasha, które złapałyby się główną na kwejku czy innym serwisie, ale jak ktoś jest ambitny, to próbować może.

Można próbować działać po różnych forach z grami i tam zamieszczać info - tak swojego czasu robił robson przy promocji toribash.org - jakby ktoś skonstruował ładną wiadomość, którą można by było kopiuj/wklej wrzucać, byłoby prościej, tylko znowu - musi się chcieć, i raczej jedna osoba długo tak nie podziała.

Można też pisać do 'gwiazd youtube'. Swojego czasu wysmarowałem mail do Makuły, vid o Toribashu się pojawił, na pewien czas lekko przybyło graczy. Są jakieś Roje, Moskity i inne misiaki które Let's playe robią, kogoś można by 'zaczepić'.
retired