Toribash
No tak, tak, chodzi mi o to, żeby nie było postów pokroju "xD" albo "jtank chuj" bo to jest już troche poniżej pewnego poziomu zdrowego rozsądku.

A co do niepopularności TB, już to wspominałem gdzieśtam w temacie Team Poland i Powas też zresztą o tym truł, ale moglibyśmy pokombinować nad jakimś rozpopularyzowaniem tb. A przynajmniej spróbowaniem :F Po raz kolejny.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Cóż, dobrym wyjściem jest zawsze napisanie do kilku serwisów z grami - CDA swojego czasu zamieściło kilka wzmianek o TB, można by napisać jakiś e-mail, to samo do gram.pl (tam akurat działał thrandir, może coś ogarnie po znajomościach?).
retired
Tak sobie myślę czy aby nie przenieść tutaj mojego poradnika. Przydzielili niedawno nowego moda do tutoriali, a on pousuwał połowę tematów i nikt nowy ich nie znajdzie :/

Temat przydatny, szkoda żeby się marnował.
Originally Posted by WorldEater View Post
Tak sobie myślę czy aby nie przenieść tutaj mojego poradnika. Przydzielili niedawno nowego moda do tutoriali, a on pousuwał połowę tematów i nikt nowy ich nie znajdzie :/

Temat przydatny, szkoda żeby się marnował.

będzie robiona biblia toribusza z tutorialami, więc miejsce na Twój poradnik na pewno się znajdzie

kwestia czasu i ogarnięcia wszystkiego
Originally Posted by WorldEater View Post
Tak sobie myślę czy aby nie przenieść tutaj mojego poradnika. Przydzielili niedawno nowego moda do tutoriali, a on pousuwał połowę tematów i nikt nowy ich nie znajdzie :/

Temat przydatny, szkoda żeby się marnował.

Przenieś, przenieś, to było w planach jeszcze przed oficjalką, żeby tu zrobić bazę tutoriali dla nowych. Zostaw ew. jakiś redirect w tutorialach czy coś.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Potem przeglądniemy, dodamy to i owo jak będzie trzeba i stickniemy.
retired
Originally Posted by Powas View Post
Cóż, dobrym wyjściem jest zawsze napisanie do kilku serwisów z grami - CDA swojego czasu zamieściło kilka wzmianek o TB

Ba, to właśnie z płyty sidiekszyn zainstalowałem toribasha po raz pierwszy ;)
Wtedy jeszcze otwierał się w okienku 4 : 3

Ktoś o zapale i talencie literackim mógłby coś naskrobać
WHOOOOOOOOOOOOOOOO