ES Recruitment Drive
View Poll Results: Ок?
Всё окай
5 Votes / 38.46%
Лучше 2ую половину допилить.
8 Votes / 61.54%
Voters: 13. You may not vote on this poll
View Poll Results

yo my names alex i love tori bash and ive been playing for 3 years. im addicted as hell and love to have fun. i expect to make friends in this clan and to have fun while kicking clan ass. im a try hard when i want to be but for the most part im really chill. im a 4th dan black belt. but i can offer this clan a helluva a lotta dank memes. im toxic sometimes but only when someone is toxic first. i dont rage much and id consider my self a good talking buddy if your bored
_____________________________________

Reviewing your app - t0n0mi
Last edited by T0n0mi; Jun 16, 2019 at 11:23 AM.
So, from the way i see it - u r good guy, but your name is a fucking strange to me xDD
So, what about discord n stuff?
It took me ten years to find the answer to something, and I forgot about it in two seconds
Тономи закинь в клан плез я одумался сервиса не буду
-----
я Юра здравствуйте я из компании oriflame
Можете уделить внимание на нашу продукцию
Мы имеем широкий выбор товаров коротко можно ознакомиться под ссылкой
https://forum.toribash.com/tori_mark...ri&max=&maxQi=
Last edited by Yuri; Jun 16, 2019 at 03:22 PM. Reason: <24 hour edit/bump
知ら HENTAI が仏
xDD
За юмор и упорство, конечно, плюс.
Но пиши нормальную заявку, это всё, что от тебя потребуется. первой странице треда с набором есть примеры хороших заявок, в русском разделе под спойлером.
С учётом пройденного если напишешь, то там будет виднее :3
It took me ten years to find the answer to something, and I forgot about it in two seconds
Я Юрец средний обычный серый человек ищущий разнообразие в етом форуме от части жыдо-Массон бендеровец анимешник ощущаю ерекцию в нахождении в топ клане именно вашем до этого деградировал в Tekken и bionic иза гуд френдов во главе клана стаю внеадекватном состояние при общении с ДЦП собратами но хочу кто изменить стать лучше изменить что нибудь в деятельности клана стать активным членом етого общества
Всех с кем дико срался до этого момента приношу извинения ну и помогу чем смогу мне 21 .Любите себя и своих близких <3
Last edited by Yuri; Jun 16, 2019 at 09:17 PM.
知ら HENTAI が仏

-----
Ладно, чертяка. Раз ты так к нам хочешь - принимаем. Инвайт выслан.
Побегаешь, освоишься. Будет виднее, на что ты гож.
Last edited by Hector; Jun 16, 2019 at 09:28 PM. Reason: <24 hour edit/bump
clan league
what's the the next convenient time u guys can hop online to finish this?
Dot dot dot
Well, we can do it tomorrow. 21st June. Time is between 3-5 p.m by GMT
It took me ten years to find the answer to something, and I forgot about it in two seconds