Toribash
Zawsze można jakiś inny program wynaleźć A model toriego juz jest dużo lepiej bym sie czuł robiąc sety w 3d bo jak mam tak płasko to trudniej sie poprawia zeby np coś pasowało do jointa a w 3d odrazu masz obraz całego toriego pokazany
Tak sie tym programem bawiłem, i nabazgrałem coś xD

Lel

"People, like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves."
Panie zrób jeszcze jakieś linie na nogach i rękach i sprzedawaj za jakies 60k
-----
Tylko staraj się o jak najlepszą jakość jak narazie wygląd zajebisty
-----
Też pobieram ten program jutro albo jeszcze dzisiaj w nocy sie pochwalę ;)
Last edited by Kotminiser; Dec 2, 2015 at 10:59 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Stary, to będzie całe w te linie w okól jointów, i sie dorobi wzory na tych jointach, dopiero tak se bazgrałem
"People, like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves."
"Tak se " a wygląda zajebiscie, ja nigdzie nie mogę znaleźć tego mudboxa, pobieram blendera.
-----
Czekam na efekty końcowe
Last edited by Kotminiser; Dec 2, 2015 at 11:56 PM. Reason: <24 hour edit/bump
łoo jeśli on takie rzeczy robi na samym początku to wyobraź sobie co bedzie dalej robił rób hajs na tym Extrice nooo xd
-----
btw - ja too kurwa muszę w końcu ten program do robienia filmików ściągnąć bo już się zbieram na to od miecha a ciśnienie rośnie xdd
Last edited by Balik; Dec 3, 2015 at 12:29 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Frapsa szukaj,cra*** pobierz albo actiona, tylko że z tego co pamiętam do actiona był problem z cra*** bo kiedyś z kolegą próbowaliśmy ogarnąć.
Last edited by Kotminiser; Dec 3, 2015 at 08:37 PM.
No mały update, narazie ręce i nogi zostały, nie zwracajcie uwagi na stopy bo zaznaczałem sobie gdzie co się kończy i zaczyna na bumpmapie

Set

"People, like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves."