Ranking
Pizdu, rzadko widuję Twoje posty, ingame wcale, pamiętam też jak pisałeś o braku czasu, więc Cię nie wymieniłem. Ot co.
Undetto
SERIO? xXDDDDDDDDDDD
-----
Originally Posted by SunR1se View Post
SERIO? xXDDDDDDDDDDD

EDIT: JtanK chuj xD
Last edited by SunR1se; Jul 18, 2014 at 12:53 PM. Reason: <24 hour edit/bump
gfdgdghfg
tak duzo quality contentu ze az JtanKowi cisnienie skoczylo

w ogole nie ogarniam calej tej dramy z circlejerkiem i liderami topu, o chuj chodzi, myslalem ze po gimnazjum takie rzeczy nie maja znaczenia*

*nie dotyczy shadowelfa ktory jest OBURZONY ze nie dostal local moda o ktorego sie nie upominal hehe
Originally Posted by Thrandir View Post
circlejerkiem

to słowo jest już niefajne

Originally Posted by Thrandir View Post
i liderami topu, o chuj chodzi, myslalem ze po gimnazjum takie rzeczy nie maja znaczenia*

jak sie nie podoba to nic nie bede pisał proste jedyne wypociny to twoje sapanie
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
Originally Posted by Wook View Post
jak sie nie podoba to nic nie bede pisał proste jedyne wypociny to twoje sapanie

mocniej do pizdu to bylo i to raczej on sapal straszliwie ze #drama #brakszacunku #takbardzolider
O czym ty godosz : D

Zakończyłem ten tzw. circlejerk hehe

Thrandir <3
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
e tam, chyba nikomu tutaj spin nie potrzeba.
jesteśmy dorosłymi ludźmi, więc potraktujmy ten org. jako narzędzie do kontaktu i popularyzacji (ew. zatrzymywania nowych polaczków) w tb.
Oldfagofawowowie niech sobie bawią się w swoje zajebistości na IRCu i w jamie trerroru, a dla tych, których nie interesuje bycie Nerdem, bo wolą sprawy związane z tą grą niech pozostanie reszta tego podforum. Ot, co.
Undetto
Ja tam spin nie widze . Powiedzialem, co mialem do powiedzenia i tyle. Kto mnie chociaz troche zna, zrozumial o co chodzilo. A #takbardzolider w sumie kometowac mi sie nie chce, bo widze w tym glownie szukanie zaczepki (nawet jesli 4fun), a na to nie mam ani czasu, ani szczegolnej ochoty. Btw. wydaje mi sie, ze oficjal orga pomoze w rozwinieciu calkiem fajnego i w miare licznego community. Kto wie, moze nawet drugi rubash z tego bedzie?
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!