Toribash
Ostatnio przeczytałem Saya no Uta - wyjebiste (ale chore).


Nie mam siły oglądać tego sezonu więc chwyciłem się tylko sequeli + honya-san + tego shorta jednego. Sa jakieś serie WYJĄTKOWO warte uwagi poza tym?


btw ogladam też teraz yahari ore no seishun love comedy wa machigatteiru, do tej pory było spoko ale w 7 epie skisłem niesamowicie; jak ktoś się bedzie chwytać tej serii, niech pamieta ep 7. Sama seria obecnie oscyluje w okolicach 3.5 i 4, dobrze zrobiona ale w sumie dość "typowa". Zobacze jak sie skończy.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Bump. Yahari cośtam dalem chyba 4/5. Nic nadzwyczajnego ale naprawde sie wkręciło i szybko obejrzalem calosc.

Obejrzałem też Tamako Market (serie) i Tamako Love Story (film). Seria dość ciągnąca się i nieszczególnie ciekawa, + cierpi na kyoanus sameface syndrome. Niby ładna kreska no ale kurwa mogli by coś pozmieniać od czasu do czasu. Główna wada serii że w sumie nic sie nie dzieje
Love Story jest nieco lepsze, chociaż pacing i tak większość czasu leży.
Zaletą obu serii jest całkiem fajny soundtrack.
Podsumowujac serie nie sa jakos szczegolnie warte uwagi, jak komus sie zupełnie nudzi to moze sprobować, ale arcydzieło to nie jest.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Nikt nie pisze w temacie LOL, cała dyskusja zostaje na ircu. Można by ożywić temat żeby pogadać troche o tym jakim zak jest chujem bo lubi hibike (ja pierdole), o tym jaki bardzo based jest ninja slayer i o tym jak bardzo najlepsza novelką jest hatoful boyfriend.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
> cuuukru najlepsza vnka

pls

Fate/ hollow ataraxia hypetrain kgo, superior vn
polecam serdecznie, nie ma się pojęcia, what the fuck is going on, banan na twarzy -> nagle plot intensifies i klasyczny szitstorm z fate chodzi. 10/10
Polecam The world god only knows, calkiem przyjmny romcom, takie solidne 7/10
retired
Informacja: Hibike! jest DOBRE
Ma drobna wade- nic sie w tym anime nie dzieje- ale co z tego, skoro jest DOBRE?