Toribash
Heh 500gb. Ja dniedawno też robiłem czystke, ale w sumie chwalenie sie tym ile kt oma gb w folderze to troche wiocha/gimnazjum xd

Ogarniamy kilkuosobowy Tori/alcoholicon w Wrocławiu CHYBA; w poniedziałek. Tak przynajmniej prawi Powas. Elf ty w końcu jedziesz czy nie?

@edit [02:14: 36] <&Thrandir> przemysle





W ogole, moze sie komuś nudzi i chciałby pobawic się w promowanie toribasha na jakichś polskich forach czy coś?




PS
SCORP OBEJRZYJ TA HANAYACOŚTAM W KOŃCU

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Bo co, do wro Cie rodzice nie puszcza?
Anyway, ta, pon-sroda, ew. moge kogos przetrzymac do czwartku rano. Dac znać do piatku kto moze to sie ogarniemy czy robimy.
retired
orga nie będzie, jak komuś chce się pierdolić to mogę dać hajsy na domene, o ile chcecie stawiać jakieś takie forum na nasz użytek plus kilku tutów dla nabsów.
ew. ktoś może próbować rozkręcić gównoburze za jakiś czas że racism i kolesiostwo.
retired
imo trochę nie warto bulić w domenę, bo wtedy co najwyżej będziemy mogli circlejerkować, a org ma raczej być nie samym circlejerkiem tylko też jakimś miejscem dla reszty polskiego community i przy okazji miejscem do ogarnięcia poradników etc i odsyłania polaczków znalezionych na serwerach. Jeśli by było osobne forum to musieli by się rejestrować itp - to zniechęca, a tak to nie dość że wiarygodne miejsce (w koncu oficjalne forum gry) to do tego nie musza sie rejestrować itp. Poza tym zagladanie wyrabia dobry nawyk patrzenia na forum tutaj.
Więc prędzej gównoburza .-. lol powas defetysta, jednak nie trzeba się dodatkowo wysilać

PS można by zrobic jakaś tymczasowa enklawe na waszym CWowskim forum, i tak macie stosunkowo mało spamu wiec nie zaszkodzi, a można by tam ogarnąć kilka tematow i je ewentualnie potem przesunac w razie sukcesu gównoburzy. A jak nie, to przynajmniej bedzie gdzie gadać o piwie, waifu, żarciu i studiach. I przy okazji mozna by ogarnać grę forumową w końcu XD

Mamy forum. Czas je ogarnąć.
HASLO DO JAMY PYTAC NA IRC.



PS2
ELF
ZAK
zadeklarujcie się do kurwy nedzy co do wrocławia i pomniedziałku
real nikt nie chce jechać. Nie wiem czy tylko ja x powas nie będzie troche zbyt homoerotycznie XDDDD
PS3
ryż i wook już troche bezczelnie wkraczacie na spamposty xd dlatego org by był gud bo lmody = można wykasować spam i wyjebać lepę na dziąsło winnemu. Za czasów świętej inkwizycji...

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos