Ranking
Original Post
[ToP] Replays 'n' art
Tutaj zarzucamy replayami oraz artsem, czyli niczym innym jak teksturki i inne graficzne bajerki. Nawet jeśli repy nie są najlepsze [np. pogranicze decapa], możecie je tutaj wrzucić i być może ktoś będzie miał ochotę to dokończyć.
Last edited by Soreu; Oct 1, 2014 at 03:30 PM.
ToP Leader
No to łap, to mój najlepszy... Mam nadzieję, że się spodoba... ;)
Attached Files
najlepszy.rpl (121.8 KB, 28 views)
Lunatyk , twój repek taki se , słabej jakości madman:P Strasznie długo męczyłeś się z decapem. A tu 1 z moich nowszych
Attached Files
!kol - One Strike.rpl (124.4 KB, 23 views)
Kolega1010, mój kolego, bardzo chciałem ci się zrewanżować kolejnym repkiem, ale dzisiaj słabo mi wychodziły. Mam nadzieję, że później coś dobrego nagram... A tymczasem dodaję tekiego jednego decapa, którego udało mi się zrobić.

Edit: Zapomniałem o czymś... O ocenie... (wiem, że bardzo chcesz, żebym ocenił twojego repka) Więc, jest fajny, podoba mi się, szybki i wiele obrażeń... Ogólnie mi się podoba... Ale chcę też dodać, że źle oceniłeś mojego repka, gdyż te podrzucanie przeciwnikiem, (a raczej jego resztkami) było zaplanowane. Nie fajnie to wygląda, że przed decapem uderzam go 3-4 razy, podrzucając? (to było jak żąglerka )
Ale, w sumie, to twój problem, że ci się nie podoba... Za to twój mi się podoba...
Attached Files
decap 1.rpl (66.9 KB, 17 views)
Last edited by Lunatyk; Aug 19, 2011 at 06:33 PM.
Lunatyku : Twój repek ma fajny , szybki początek. Potem akcja zwalnia i po openerze reszta repka nie podoba mi się . Ale nie jest źle. A w poprzednim to podrzucanie uke serio nie wygląda zbyt fajnie , na moje jest to męczenie się z decapem :S.
A oto 2 z moich nowych repków , osobiście średnio mi się podoba (ze względu na nazwę również):
Attached Files
!kol - To tired to do pose (;.rpl (194.0 KB, 16 views)
To ja dorzucę coś od siebie. Repek stary i robiony dla beki, ale może komuś się spodoba
Attached Files
ArmRip'n'Decap.rpl (90.3 KB, 24 views)
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!