Ranking
Original Post
[#] Wszystko o Toribashu
Ten temat ma za zadanie wyjaśnić ci wszystkie zawiłości Toribasha w możliwie najprostszy sposób. Znajduje się tu także kilka tutoriali dotyczących TB (po angielsku). Nie jestem jakimś mistrzem ortografii i interpunkcji, więc nie miej mi za złe jeśli znajdziesz w tekście jakieś większe lub mniejsze błędy. Jeżeli coś byłoby niejasne, albo miałbyś jeszcze jakieś pytania - nie wstydź się zapytać.

UPDATE 17.11.13 - poprawiłem masę błędów, dodałem poradniki.
UPDATE 04.12.13 - dodałem info o wojnach klanów.
UPDATE 01.01.14 - drobne poprawki.
UPDATE 22.03.14 - informacje o nowych działach na forum.

Lektura obowiązkowa (podstawy, menu, skróty)



Multiplayer (komendy, pasy itp.)



ToriShop (waluta, sklep, handel)



Forum (opis, obsługa)



Klany i organizacje (opis, tworzenie, zarządzanie)





Staff

Last edited by WorldEater; Jul 18, 2014 at 06:32 PM.
Bardzo przydatny poradnik dla początkujących ;) Jeśli jaki kol wiek tutaj zawita...
Wymień te, które znalazłeś, bo po szybkim przeleceniu tekstu widzę głównie składniowe.
retired
Nie jestem za dobry z polskiego, poza tym ciężko jest uniknąć błędów przy takiej ilości tekstu. Jeżeli tak bardzo kłują w oczy to napisz co poprawić.
Dobry poradnik, wszystko w miarę dobrze napisane. W pojęciach znalazłem jeden błąd, split to nie boomhit. Boomhit to tak jak napisałeś, można by dopisać że dmg tych 3 jointów lub więcej powinien być wykonany w 1 klatce, ale split to przepołowienie Uke czyli dmg abs,lumbar lub chest. Dodałbym jeszcze takie pojęcia jak:
splitcap- replay w którym jedynymi dmg był split i decap
grab- chwyt przeciwnika który wykonujemy poprzez kliknięcie na dłoń (tutaj można by było dodać popularne mody z grabem i no-grab)
impro-termin z wushu określajacy improwizacje, zamiast wykonywania openera w pierwszych 50 klatkach meczu
manipulation,manip- typ replay'u w którym wybijamy uke w powietrze następnie dokonując dmg'ów

Co do pojęć może jeszcze potem coś wymyśle, ale przydałoby się jeszcze wypisać wszystkie flagi bo coś o nich wspomniałeś ale nic więcej.
Dzięki dodałem. A do flag dałem linka, nie chce mi się ich wypisywać. Niech mody się teraz pomęczą