ES Recruitment Drive
Wojna
2015-12-03 20:26:11
Time For Rekt-7 UssR-0
Mod-Aikidobigdojo.tbm
Uczestnicy:Kotminiser
-----
Ghostur ty mordercooooo,bierz przykład ze mnie i na wojnach tak nakurwiaj
Last edited by Kotminiser; Dec 3, 2015 at 08:30 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Nastepny SS, po spraedzeniu na torim zaczelo się robić glitchowate w niektorych miejscach, + musze dodac cienie skonczyc dłonie i nogi.. Chyba spytam się w dziale Art co myślą, bo dużo do roboty a coraz mniej mi sie podoba

1


2


te wszystkie części wewnętrzne jointow będą żółte w środku jkbc.
"People, like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves."
Podoba mi się jak wyszła mi dłoń, jutro wrzuce już myślę, że wszystko z poprawionymi krawędziami, mam problem z jointami u góry, tam się troche to wszystko glitchuje, dopytam się jak to zrobić ;x Dzięki za wsparcie pany!
"People, like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves."
No to wracam do scamowania Cie. TC za nic? Kdeal.
"People, like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves."
Action! początki XD
a więc tak ściągnąłem tego Action! i powiem wam że program jest banalny jak noob na abd, nagrywa się f9 klikasz znów f9 i się zatrzymuje nagrywanie w opcjach wybierasz jakoś itp ustawiłem na maksa ale trochę muliło filmiki

okey nagrywać już potrafię wyłączam hud , blood itd wszystko okey ale czym teraz posklejać i pododawać efekty ziomale macie jakieś rady?
-----
kurwa próbowałem teraz tu wstawić filmik mp4 sposobem takim jak wstawiam replay lub mod i ni chuja jak go wstawić? lel
-----
opcjonalnie myślę ze wrzucam mp4 filmik gotowy na yt i podaje wam link z tym na yt i odpalacie filmik
Last edited by Balik; Dec 4, 2015 at 01:43 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Jako ze montowałem filmy, polecam Camtasie, dość szło na początek wystarczy, Actiona tez uzywalem
"People, like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves."