people playing: 89, servers online: 34, games played: 142,000,000 Top Player: Money

Toribash Community » Clans » Organiζations » Official Organiζations » #Polska
Register FAQ General Rules Community
Reply

Thread Tools Display Modes
Old Feb 3, 2015   #1
shadowelf
relics of a dead game

10th Dan Black Belt
Clan: re

SUPER ORGANIZACJA
SUPER ORGANIZACJA KURWY ;]
shadowelf is offline   Reply With Quote
Old Feb 3, 2015   #2
$Thrandir
relics of a dead game

9th Dan Black Belt

No elo bulwo
Thrandir is offline   Reply With Quote
Old Feb 4, 2015   #3
SunR1se
relics of a dead game

4th Dan Black Belt

bez kitu super/10
gfdgdghfg
SunR1se is offline   Reply With Quote
Old Feb 4, 2015   #4
WrRrRrRrR
Senior Member

6th Dan Black Belt

SUPER PARTIA
WrRrRrRrR is offline   Reply With Quote
Old Feb 4, 2015   #5
Powas
Angry Pole

PhD Candidate Belt

zyd/14/88
retired
Powas is offline   Reply With Quote
Old Feb 5, 2015   #6
aleks95
relics of a dead game

5th Dan Black Belt

Jedynymi żałosnymi osobami w tym kręgu jesteście wy, komentujący. Nie ma tu miejsc na negatywne komentarze. Elfiok stara się zwrócić naszą uwagę na rzeczy, których nie dostrzegamy. To po pierwsze. Po drugie, Elfiok jest pierwszą osobą na naszym polskim ircu, która nie boi się głośno wypowiedzieć swojego zdania. Jestem przekonany, że wiele ludzi ma takie same poglądy jak on.
aleks95 is offline   Reply With Quote
Old Feb 5, 2015   #7
•JtanK
Grim Pole

Black Metal Belt

aleks: no chyba nie, shadowelf to jest straszna spierdolina, musze coś wyznac tutaj

od kilku tygodni prześladuje mnie pewien bachor o nicku shadowelf, z tego orga. Pochodzi z patologicznej gromadnej rodziny z łodzi i upatrzył sobie we mnie ofiarę i cały czas od mojego wyjścia z domu zaczyna mnie drażnić świecąc we mnie laserem, chodząc za mną wyzywa mnie na okrągło od cwelów i pedałów, teraz jak jeszcze śnieg jest to często obrywa mi się kulką śniegową. ostatnio musiałem wybrać się do przechodni bo rozciął mi lekko łuk brwiowy. Robi tak bez przerwy, albowiem widzi kiedy wychodzę, jego widok z okna pada centralnie na moją klatkę, ja nie wiem co on robi całymi dniami, ale najwidoczniej uprzykrzanie mi życia sprawia mu taką radość, że warto poświęcić tyle czasu na obserwację, zwłaszcza że z domu wychodzę bardzo rzadko. Niedawno chciałem mu się postawić, zacząłem go gonić ale mi spierdolił, prawie się popłakałem bo jak debil musiałem ganiać za jakimś szczeniakiem na oczach innych ludzi, a oni się tylko szyderczo śmiali. Innym razem jak miałem go na wyciągnięcie ręki przyszli jego starsi bracia, grożąc mi że jeśli coś mu się stanie to będę zbierać zęby i spalą moją chate. Kurwa mam dość takiego życia, nawet o 7 rano ten szczyl już mnie widzi i zaczyna swoje harce anony co by zrobiły na moim miejscu? przeprowadzka odpada, nie wiem co ja mam już kurwa zrobić ;_;

a i jeszcze mi skurwysyn pisze jakies glupoty na ircu że aż mi piwo sie w barku psuje

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Last edited by JtanK; Feb 5, 2015 at 09:34 PM..
JtanK is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules