Toribash
Nawet mało fotogeniczny tori, nawet bez kolorow i tekstur, ale ma byc Spojrz ile klanów ma karty z graczami bez tekstur
"People, like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves."
Dobra, coś wymyślimy. W jakimś szczególnym formacie to wysłać czy obrobisz we własnym zakresie?
[No prosilbym pionowe, zeby to potem na karte zrobić. Pamietaj o /opt hud 0 I szerokość sam sobie wytne, wiec moze byc jak zdjęcie Nino.

Przykłady


To ma na przykład hud, i jest za szerokie, chociaz nie mam nic do zdjęć z drugim Uke/Tori, ale jakos zgrabnie to zeby szerokie nie bylo.

Wrong


Nie wiem też, czy będe robił karty jak mam Penzeru, czy jednak cos w stylu kart do gry

przyklad2

Nie zwracajcie uwagi na rozjechana rozdzialke, na szybko robione.
Wybór nalezy do was!
"People, like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves."
Pora na mojego skilla i zrobienie czegoś dobrego XD
Dać jakieś shadery czy ma być białe tło?
We are the Warriors that built this town from dust.” Imagine Dragons
To będzie Twoja karta, więc Twój wybór co do kolorystyki. Dodatkowo proszę o dodanie Wieku, kraju, imienia, ogolnych informacji o sobie, zeby zapełnić kartę, jakies swoje hasło też mozecie.

INFO: Dodałem angielska wersje, zmieniłem pare błędów i literówek.
"People, like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves."
No to co chcesz zeby tam bylo, jakies cechy charakteru, co chcesz to dajesz, takie hasła o Twojej postaci etc etc.
"People, like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves."