ES Recruitment Drive
to sa czasy paniki lord vader wykradl tajna technologie swietlna od jedi i teraz prubuje zawladnac nad przechswiatem ;p ze mu nie goraco w tym czarnym
Oj tam oj tam, ja codziennie prawie jestem na czarno ubrany, i do tego bluzę (ofc czarną xD) noszę... No, tyle, że ja nie odczuwam zmian temperatury...
A Vader? hmmm może ma jakąś sekretna moc ochronną ;]
Sorek , ja też prawie codziennie chodzę ubrany na czarno. Jakoś widzi mi się ten kolor (:. A skąd wiadomo że mu nie jest gorąco , ma maskę to nie widać.
Last edited by kolega1010; Aug 17, 2011 at 06:05 PM.
Napierdalacie jak szaleni To świetnie, ja sobie zwolnię.

Co do topicu to ja biore jakiegoś t-shirta [czesto bialego lub czarnego] i do tego spodenki/jeansy, raz na ruski rok dres ;0
ToP Leader
Dobra wiem co nieco na temat tego, że czarny się szybciej nagrzewa, gdyż pochłania więcej barw promieni słonecznych... Ale no bez przesady...

P.S. - Ja też lubię czarny i mi nie gorąco, bo od początku wakacji jeszcze ani razu bluzy nie założyłem...
Czarny to nie kolor, czarny to siła (robocza i do tego tania xD) A jak już w temacie kolorów ubioru, ja nie mam (naprawdę nie mam) żadnej koszulki która nie jest czarna O_o Przerażające? :P
Originally Posted by Lunatyk View Post
Dobra wiem co nieco na temat tego, że czarny się szybciej nagrzewa, gdyż pochłania więcej barw promieni słonecznych...

Za mądre gadanie, nie przypominaj mi o szkole!

Originally Posted by Lunatyk View Post
P.S. - Ja też lubię czarny i mi nie gorąco, bo od początku wakacji jeszcze ani razu bluzy nie założyłem...

Ty patrz, a ja nie zdjąłem xD
Originally Posted by WisiMii View Post
Czarny to nie kolor, czarny to siła (robocza i do tego tania xD) A jak już w temacie kolorów ubioru, ja nie mam (naprawdę nie mam) żadnej koszulki która nie jest czarna O_o Przerażające? :P

Skrywasz swoje siódme poty
ToP Leader
Taa a potem mamy na allegro aukcje w stylu "Roztopiony bałwan (w szykownym słoiku!)" za jedyne 12.99 :P
@Up

Roztopiony bałwan to shake z brudnej wody z dodatkiem węgla oraz marchewki (bez lodu )
@Soreu: Czarny to nie siła robocza, tylko Armani Jeans
best vlad in plat V Kappa
kat <3