Toribash
Muhhh 'I am the lonely beater' edge master
Muhhh dual wield
Muhhh harem because SASUGA-WA KIRITO-SAMA, I'M ALREADY THIS WET
Muhhh cyberdaughteru
Muhhh I killed my guild drama
Muhhh le evil but not really antagonist
Muhhh 'you killed 4k players but we ain't even mad'
Milion kliszy i to w 14 epach, a potem jest tylko gorzej xd
retired
Madoka gitgut 9/10 tak jak i dwa pierwsze filmy

a trzeci film 2/10 albo 10/10 sam nie wiem bo schiza harrrrrrrd

madoka film trzeci

Skończyłem dziś to Black Lagoon oglądać (chociaż jeszcze czekają mnie ovy) i przyznam, że świetnie się oglądało. Strasznie wciąga, dużo się dzieje na ekranie, nie ma nudy. Momentami czarna komedia, momentami strasznie poważnieje, w każdym razie cały czas straszny rozpierdol.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
o temat wrocil na swoje miejsce, ktokolwiek to zrobil- to dobrze

ja ogladalem ostatnio filmy: 5cm per sec wygladalo pieknie ale niewiele wiecej, girl who leapt through time bylo przyjemne ale sama fabula troche naiwna (dziury w logice hard) + kreska mi sie nie podobala


A DZIS SAO BEDZIE SSAO
czo to haruhi to ja nie wiem

gorka - dolek - gorka - dolek, tylko dolki sa po osiem epow a gorki po dwa.

kto to napisal w ogole, jest calkiem spoko do momentu az tworcom sie wizja przed oczami nie objawi z ktora nie wiadomo co zrobic w ogole XD
JTANK jaka lista/ czuję się jak amator. W ciągu 3 ostatnich 3 mies. udało mi się obejreć tylko dwa sezony Devil May Cry. W sumie nawet mi się podobało, ale ja fanboyem całej franczyzy DMC jestem.
"It bugs the crap out of me when somebody talks more than I do." ~Dante, Devil May Cry 3~
ja dmc nie oglądałem jeszcze XD

@zak
film jest świetny a endless eight = god tier


Kończe to mayo chiki, daje 7/10, ładna kreska i nawet ok humor ale to tyle, nie ma co przesadzać, niezłe jak na typowe ecchi.
Chwyce sie wkrótce za dokończenie sword of the stranger, a potem zacznę nadrabiać ten sezon.


ps
nikt jeszcze nie wspomnial ostrzezenia że summer wars = gowno

@edit
Obejrzałem do konca sword of the stranger, też daję 7/10 (chociaż może troszeczke naciągnięte), jest ok, ładnie zrobione, fabularnie nic szczególnego, ale jest trochę akcji chociaż. Przy okazji w koncu sie dowiedziałem skąd jest taki jeden dość popularny gif z walką na miecze
Last edited by JtanK; Aug 14, 2014 at 01:34 AM.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
Czo ta seria gatari to ja nie wiem

jaranie się pantyshootami jest dla mnie totalnie niezrozumiałe :|

Bakemonogatari było naprawdę spoko, ale nise póki co zupełnie nie dal mnie- nie ogarniam w ogóle na chuj coś takiego robić.
Originally Posted by Thrandir View Post
Czo ta seria gatari to ja nie wiem

jaranie się pantyshootami jest dla mnie totalnie niezrozumiałe :|

Bakemonogatari było naprawdę spoko, ale nise póki co zupełnie nie dal mnie- nie ogarniam w ogóle na chuj coś takiego robić.


opinion discarded

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
http://i.imgur.com/Ti3TFWy.jpg
SAO to dalej gówno, a na wiadomości zapraszam o godzinie 20.


Sciagam tera mase syfu z backlogu (nie bede nic ogladać i tak), a oglądam póki co SnK. Jestem na 4 epie, jest póki co b. fajnie. Z tego sezonu co wychodzi najlepsze imo: Gekkan Shoujo Nozaki-kun (aots), Barakamon i Aldnoah.zero. Poza tym nawet sporo jest dość przeciętnych serii.

ps
wyszedl full OST black bullet i jest zajebisty

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos