Toribash
Kejter z szału piw, Amber ale, można opisać w dwóch zdaniach, świetny owocowy(głównie cytrusowy) zapach, i bardzo wyrazista i przyjemna goryczka. Warto spróbować.

Infra Red z browaru Twigg, nie wiedziałem czego sie spodziewać w sumie, jest to Rye Porter, wyszło z tego bardzo aksamitne piwo, niesamowicie pijalne, spodobał mi się pomysł z połączeniem portera z piwem żytnim, na etykiecie rekomendowane potrawy to małże, pieczone mięso i czekolada, co do małż to nie mam kurwa zielonego pojecia, portery zawsze świetnie sie komponują z czekoladą, a to piwo faktycznie mogłoby być idealnym dodatkiem do obiadu.
Last edited by Scorpio; Jun 27, 2015 at 09:02 PM.
chuja sie znata,

https://www.youtube.com/watch?v=6r2VqbsT3vI

nalegam aby wieslaw wszywka dostal honorowe miejsce w 1 poscie jako nasz mentor
Selling tc via paypal , pm me


Ale to dobre. Taki syrop słodowo-chmielowy. Chmielu im nie było żal ewidentnie, goryczka jest konkretna, ale nawet nieźle skontrowana przez słodycz/słody/karmel. Pijalne, smaczne, dobry zakup generalnie. 9/10.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
chciej wieczorem wypić leżakowanego przez nieco ponad rok ciechana portera
idź do dentysty żeby rzucił okiem na zęba
LOL WYRYWAMY
antybiotyki, ibuprom i zimny kompres, zero portera
ten chujowy uczuć

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
zamówiłem dzisiaj skrzynkę piwa w lokalny browarze, 4 gatunki (pils, lager, dry stout i weizen), po 5 butelek każdego, do odbioru w sobotę. Pilsa i lagera pewnie będzie pił ojciec a ja się z chęcią zaopiekuję weizenem i stoutem.
retired
Pulaski APA z browaru probus - bardzo ładny, cytrusowo-jaśminowy zapach, kolor rubinowy o średniej przejrzystości. W smaku cytrusy i lekka goryczka, orzeźwiające, lekkie, zbyt lekkie jak na mój gust ale i tak dobre. Solidne 7/10, zapach jest idealny.
retired
Licho nie spi z Peruna, jeden z najlepszych outmeal stoutow jakie pilem. Moglby byc lekko wyrazniejszy w smaku ale i tak solidne 9/10
retired
Ja jak piłem licho nie śpi to wypadło słabo, w smaku normalny wręcz nudny stout + jeszcze kiepsko się prezentował i w ogóle nie pienił. Ale to dawno temu było, mogli się poprawić. Od Peruna dużo lepiej przyjąłem Noc Kupały.

@Owca: Sączę właśnie ten twój chwalony pszeniczniak z okocima, naturalnie mętne. Jest... w porządku. Kwaskowate, czuć troche banana, troche goździków. Daje radę, ale ten żabkowy kaltenbacher wygrywa na linii cena-jakość.
Last edited by JtanK; Oct 18, 2015 at 12:31 AM.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
o zesz kurwa 2 lata bez bumpa

psze-kulturalna, citrus weizen z hoplala - dobry w chuj, tyle powiem. jak ktos lubi pszeniczniaki to trzeba sprobowac

a TANIO i DOBRZE - okocim odjebał POLSKIE ALE - w swojej cenie najlepsze na rynku. nawet jakby kosztowalo 2x tyle to i tak by sie bronilo. HOLY GRAIL
retired