Ranking
Witam!
Keaghan - z Poznania
Powróciłem właśnie do toribasha po długiej przerwie, i jakiś czas szukałem grupy ludzi z Polski, aż trafiłem tutaj. Jestem w miarę aktywny, co prawda to moje drugie konto (zaczynam od zera), ale myślę że 100 Qi dziennie wystarczy żeby szybko się wybić ;).
Miło by było jak by mnie ktoś w wolnej chwili przyjął
...takie mini CV wyszło
Witam mogę dołączyć? I nie mam polską klawiaturę więc muszę użyć google translate, mam 12 lat i jestem z Zielonej Góry
Yo! krótko i na temat, Jestem Nikos mam 18 lat żyję we Wrocławiu i sprawiam że Tc znika jak Houdini!
...
Tak naprawdę to po prostu pracuję w grafice wektorowej bo zwyczajne rysowanie jest niezorganizowane.
Jestem zawodnikiem WAPOW chociaż głównie pełnię rolę "artysty" w tamtejszych stronach.
Zauważyłem tę grupę przypadkiem i w sumie pomyślałem "czemu nie" chociaż nie czuję się jakoś specjalnie Polakiem bo w końcu mówię biegle we 3 a w zasadzie 4 językach i spędziłem większość życia za granicą ale obywatel to obywatel!
Szczególnie że w życiu idę w stronę prawa, trzeba pokazać psom jak się to robi.
Spoko, powpisywać na listę mogę, tylko mówię - starzy nie wchodzą, młodzi nie piszą, także jeżeli jest jakiś 'ruch' polski w TB to jedynie na ircu, a nawet i tam jak ktoś nowy wejdzie to i się nie odzywa i zaraz wyłazi. Gadać się boicie :<
retired