Toribash
Gdzieś do poniedziałku/wtorku mnie nie ma.
Wyjazd pseudo-integracyjny.
Amber assasin, biaaatch ^^
Przytoczę posta sciecha, tak żeby nie było żadnych wątpliwości, co sie z nim dzieje
Originally Posted by sciechu View Post
Niestety wyszło tak że chwilowo jestem bez komputera (spalona płyta główna po nieudanym overcloakingu, liczyłem że uda mi się go podkręcić na tyle by sprostał wymaganiom bf3) i zapewne uszkodziłem kilka innych podzespołów. Obecnie piszę z telefonu w mcdonaldzie. Jak dorwę się do swojego dysku i jakiegoś internetu to wyślę jakieś replaye na clan vid. A na razie traktujcie mnie jako nieaktywnego (mimo że postaram się napisać raz na jakiś czas)

Czas : bliżej nie określony , 2-3 dni
Powód : Choroba
Normalnie nadal bym pisał ale mam dyktaturę i zakazują mi wchodzić na kompa ( teraz jestem pod pozorem pisania do kumpeli po lekcje)
Tak dla pewności tu napiszę, bo jak mnie weźmie do końca to raczej do kompa nie dojde, a mianowicie: jak już dla kolegi dziś pisałem coś mnie łeb strasznie dzisiaj napierdala a jako, że jutro mam test próbny z angola, to mam kolejny powód do chorowania. Także więc max 5 dni, ale może to tylko przesada i jutro mi przejdzie
No i tak jak podejrzewałem przeszło mi i do tego o 9.00 jak już rodzice byli w pracy i moge cały dzień w tb spędzić
Last edited by Miroke; Sep 24, 2011 at 04:01 PM.
Mam pytanie.

RALES?
?
Czy o czymś nie wiem? Bo jest w naszym klanie a odkąd jestem to go nie widziałem...
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek