Toribash
Original Post
[ToP] General discussion
No, zapraszam do ogólnego pisania na temat klanu. Spam nadal nie będzie tolerowany, aczkolwiek od innych "rozrywek" będą odpowiednie tematy. Do replayów każdy ma założyć sobie wątek i tam je umieszczać.

Wszelkie eventy i ciekawe wydarzenia, ktore zasługują na nowy wątek proszę pisać w nowych tematach.

To tyle, enjoy!
Last edited by Soreu; Oct 1, 2014 at 03:07 PM.
ToP Leader
Tak tylko spytam, nadal przyjmujecie tylko polskich graczy czy może obcokrajowców też?
Na razie wciąż tylko PL, choć rewolucja pokroju [CW] może zaistnieć. Zależy czy pytasz z ciekawości czy może masz coś do zaoferowania Póki mamy polaków to nam to "wystarcza", czas pokaże. Muszę też doradzić się mistrza zen ^ ^
ToP Leader
Taa, jak Pizdu po swojemu się zabierze za rekrutacje, to chyba żaden polak nie będzie spełniać jego kryteriów i wtedy takowa rewolucja będzie niezbędna, ale i tak nie sądzę, by doszło do niej za mojej kadencji
I w takich chwilach cieszę się, że się do was przyłączyłem, zanim ktoś inny zajął się rekrutacją
to ja mam pomysł że skoro już jesteśmy klanem oficjalnym , to może zrobimy w końcu tego clan vida ? Bo tak jest mowa od kilku miesięcy o nim i raczej nic z tego nie wyszło. Proponuję założyć oddzielny thread i tam zrobić liste membersów i zaznaczać kto podesłał replaye a kto nie.
Czyli znowu mi się po dupie oberwie, że nie zrobiłem rplków :P

Kto ma photoshopa, albo inne ścierwo w którym mógłby mi zrobić eee 3 obrazki - niech napisze do mnie na gadu... troche szybko potrzebuje
(obrazki to kółka z obramowaniem, i cieniem w odpowiednim kolorze...)

@Edit: Ciekawe, edytuję post, a nie ma o tym wzmianki :P
A ja (dop. Pizdu) edytuję i jest
(dop. Soreu) I mi skopałeś posta, taki ładny, czysty był xD
Last edited by Soreu; Aug 16, 2011 at 05:22 PM.