ES Recruitment Drive
Ga-rei: zero polecam 7,5/10 (ale dam 4/5)

całkiem dobre anime, dużo akcji i fajnie zrobionych walk, dobra fabuła- ale też trochę naiwne, w niektórych scenach bullshit leje się hektolitrami (pierwszy ep, użycie motocykla w walce- 20/20 za durnotę, a na sam koniec jest jedna, dużo bardziej bullshitowa akcja). Generalnie anime ma przebłyski geniuszu, a po drugim epie nie miałem pojęcia jak można popchnąć akcję do przodu z tego momentu- niestety wszystkie te genialne zagrywki zostają rozwiązane w najprostszy, najbardziej sztampowy sposób, co marnuje gigantyczny potencjał napięcia jakie mamy po 2 epie (i w kilku innych momentach).

Ale i tak świetna seria, polecam, oglądałbym więcej (tylko 12 epów, z czego jeden w zasadzie "powtórzony" i ze dwa w okolicacach 3-6 nuuudne).
F/ha sobie odpuszcze póki co xd I tak musze ogarnąc saya no uta narazie.

Co do anime, ostatnio skonczylem Sora no Woto. Jesli nie podchodzi sie do tego smiertelnie poważnie i przymknie sie oko na kilka rzeczy, to wychodzi przyjemna seria.
Teraz chwytam sięza soul eatera.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
skonczylem psycho-pass, dostaje 5/5
uwaga, nie jest wybitne ale swiat jest fajny, fabula w porzadku, BARDZO MIODNY OST, ogolnie bawilem sie bardzo dobrze.
retired
Brejkin nius: nowy odcinek SAO jest tylko slaby a nie az zalosny XD

Zas po Ga-Rei: Zero nadal rozpaczam, Yomi na zawsze w moim sercu :c
SaO to dla mnie dobra produkcja , mówię oczywiście o 1 sezonie ^^. Drugi sezon to nwm ... wszystkie śmieci , które trzeba było wyrzucić z 1 by był fajny xd. Oglądam :
Fairy Tail
Tokyo Ghoul
Naruto Shippuden
Akame Ga kill
Tokyo ESP
Dragon ball Kiai
Seirei Tsukai no Blade Dance
Shingeki no Kyojin
One Piece
Haikyuu!
Nie daje punktacji . Każde dla mnie dobre , gdyby nie było nie oglądałbym xd
Glasslip skonczylem. ALE CHUJOWY OMG. Najgorsza seria sezonu obok SAO2.

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos
>will never hold money
no chyba sobie kurwa pobożnie życzysz xdd


Ja nie zaczynam NIC póki nie skoncze soul eatera, jestem na 34 ep ;F

[re] | #Polska
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos