Ranking
On chce mnie uczyć... Ale jak się uczyć w pokoju, gdzie 8 h/24 jest glośno muzyka (brat)? + 6 h/24 jest TV włączony...
Nie mam tego nieszczęścia posiadania brata, ale posiadanie trzech sióstr wcale nie jest lepsze... Chociaż odkąd jestem o głowę wyższy od nich mniej mi dokuczają
Nie pomyślałeś o tym, żeby poprosić o wyłączenie tych sprzętów? No bez przesady chyba nie umrą bez TV i muzy przez jakieś dwie godzinki dziennie : )
No bez przesady!
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Ja mam trzech braci i siostrę. Jeden brat mieszka ze mną (17 lat) , babcią i tatą, drugi z mamą (21lat), trzeci mieszka u "swojej" matki (1 rok), a siostra mieszka z mężem (22 lata)... :|

Nie, nie mogę. Nawet nie wiesz jak ja potrafię się poświęcać... Ja chcę nie 2 godziny dziennie, tylko ze 4,5 a może nawet 6...
No to widzę, że łączy nas jeszcze więcej (chyba, że źle zrozumiałem twoje słowa), bo moi rodzice też są po rozwodzie, ja mieszkam z mamą, siostrą(17), ojczymem i przyrodnią siostrą (5), a trzecia siora(19) dwa miechy temu wyjechała na studia, a co do ojca, to jakieś 3 lata temu urwał się z nim kontakt i jedynym, co świadczy o tym, że żyje są alimenty... Niby z pozoru sytuacja tragiczna, ale po tylu latach troche mi sie z niej chce śmiać
Mi może na początku trochę, ale raczej byłem mocno zszokowany i zdezorientowany, no ale miałem wtedy dopiero 6 lat
Ja byłem w 4 podstawówki..

Nawet sam widzę, jak bardzo zmieniło mnie to... Kiedyś byłem inny....
Last edited by Lunatyk; Oct 21, 2011 at 08:26 PM.
No to współczucie, ja chyba mniej ucierpiałem, bo nawet nie do końca jestem pewien, jak to jest mieć ojca, z ojczymem już 6 lat jestem na ty i nawet nie próbuje mi sugerować co mam robić
------------------------
No kurde, ledwie sie troche spokojniejsza atmosfera zrobiła i od razu wszystkim chęć do spamowania uciekła