Toribash
Spróbowałem zrobić efekt światła na headzie, bo enCorEpl ma całkiem ciężkie zlecenie

otoiono



Jak na to patrzę, to widzę najzajebistrzą głowę świata, więc może wy powiecie coś sensownego, i czemu nikt nic nie powiedział na temat parkoura
Virus Detected
Repków nie oceniam bo nie chce mi sie ich pobierać i cudować. Jakbyś wrzucił na YT i dał linka to inna sprawa haha.

Efekt światła moim zdaniem troszke za szeroki, dałbym nieco jaśniejszy ale węższy [mam na myśli światło, które pada na matową część]
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
Efekt światła taki mało świecący. Oczy zlewają się z szarym kolorem reszty głowy. Daj więcej białego. Na pierwszym screenie już lepiej to wygląda.

Jeśli chodzi o całą teksturę, to przejścia od czarnego do jaśniejszych barw bardzo nierówne i dlatego jest takie rozmyte. Robohead wypada by miał wyrażne krawędzie, metaliczny połysk a tak zamiast metalu jest jakaś tektura ;f Te białe linie to nieporozumienie; nie będę dalej ciągnął tej oceny, bo widzę że ciągle robisz postępy ;p
Last edited by Kocimienta; Jun 25, 2014 at 08:36 PM.
Teraz to fajno . Uczciwie przyznam, że nie jaram się nim tak jak Ty i osobiście takiego bym nie chciał, ale ciężko nie docenić talentu wschodzącej gwiazdy set makera.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!