Toribash
A ja jakoś nigdy nie lubiłem dragon balla :<
Wszyscy wokół się jarali, a mi nie podchodził.
WisiMii, poczytaj trochę stare dsc i większość moich postów w nowych tematach. Teraz mógłbym pisać same jednowyrazowe posty i nikt (poza nowymi) nie miałby pretensji
A swoją drogą jeśli jeden taki post zdarzy mi się na kilkaset, to raczej nie tragedia. A ty za świeży jesteś, żeby wiedzieć, to ci wybaczę, nie dostaniesz dziś karnego wpierdolu
A tak bardziej serio, to ten LOL z posta Norberta wymykał się wszelkim opisom. Tego po prostu nie dało się skomentować. Ale biorąc pod uwagę to, że Norbert kazał mi tu zajrzeć, to tylko to słowo wpadło mi do głowy. Zresztą offtopu nie chce mi się czytać, za szybko to przybywa, zbyt miałka treść. Ale jako mod i Co-Ldr, to muszę I bez ortów proszę, bo mnie to w oczy jebie strasznie, i będę musiał posty z ortami edytować. Chyba że tylko poczytam "z grubsza", to się wam poszczęści.
A tak całkiem serio: Z DB mam to samo co sciechu. GZ i tego się trzymamy

WisiMii: Czy taka długość posta Cię satysfakcjonuje? :P
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Originally Posted by WisiMii View Post
Pizdu - długość twego postu mnie przeraża, a to dlatego, że mi mówili "Post co najmniej 2 zdania!" xD

Nowy jesteś to nie pamiętasz chyba co się działo w klanach jak zamknęli wibbles. Cały ten syf przeniósł się na forum, to dopiero był spam (tematy typu liczymy do xxxx etc). Więc przynajmniej ja nie widzę niczego złego w krótkim poście raz na jakiś czas.
wiecie co zdaje mi sie ze za duzo tu piszenie bo nie nadazam a db jest git majonez ;p
Chyba Aleks za czasów In-Ep miał robić irc'a, ale nie pamiętam jak to wyszło ;0
Originally Posted by MrNorbert View Post
:O Ile masz lat? Ty nie z pokolenia dragonballa i RTL7? : D

Dragon Ball na RTL7 był do dupy, wtedy wymiatali rycerze zodiaku, ale manga Dragon Ball jest całkim niezła
Prawda, w chuj pocięte odcinki, tłumaczenia też takie sobie, ale francuski dubbing był i jest zajebisty ;p. Niedługo zamierzam pobrać rawa z napisami, albo maerykanskie uncut and remastered [ale chyba bez dzwieku bym ogladal.]
ToP Leader