Toribash
Zabal kiedyś dawno temu wjebał mi sie na kompa ( klikłem jakiś link od niego na gadu) chciał mi usunąc win ale powiedział ze jak mu dam moje itm to odpusci więc dałem mu set 128 vampire force i acid relax
Potem jak wróciłem do tori zaczął wyzywac itp a jak chciałem jakies itm odzyskac to mówił ze nic niema a miał moje itm sprawdziłem.
no to wszysko :P
Hola! Wlasnie skminilem, ze jestem na waszej "czarnej liscie" (?!)
Mianowicie chodzilo o postac Hajhitla, ktora niestety zostala zbanowana, a z nia kupa szmalcu i stafu.
Niewazne.
Ta spinka do Nas jest tak zajebiscie powazna, ze az sie usmialem. Chyba nawet pamietam ta sytuacje, bo polecialy komentarze i z naszej strony, ale bardziej z przymruzeniem oka, jakimkolwiek dystansem...
A co do suflera i "nieodlacznego przytakiwacza" pizdu... Chyba troszeczke za daleko poszedles, nie uwazasz?
Dalej jestem tym samym gosciem z "czarnej listy" (?!) i jesli dalej masz problem to albo odwolaj to co powiedziales, albo wrzuccie mnie tam egen.

Hej ho!
Ja Cię nie znam, tak więc nic do Ciebie nie mam.
Osoby które Cię testowały też nic nie napisały o jakimkolwiek problemie z zachowaniem, tak więc proponuję dać Ci szansę.

Mimo wszystko trochę głupio byłoby tuż po przyjęciu kogoś wywalać - od czegoś też zresztą jest magiczny tydzień okresu rekrutacyjnego, czyż nie?
Usunięty z listy. Pizdu czasem lubi się głupio na kogoś wkurzyć. ^^

No i tak wgl ta spina też była durna, bo każdy na swoim servie może robić co chce, a pizdu chyba chciał się zabawić w obrońcę ucieśnionych. Poza tym nie rozumiem, czemu hajhitla jest na czarnej liście, bo w sumie nic złego (nawet w tamtej rozmowie) nie powiedział nigdy na nas.

Żal.pl, xXDXDxDXd
Last edited by Trewnek; Jul 30, 2013 at 04:57 PM.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Nawet jeśli ktoś nie gra, na liście zostaje na wieki (chyba że coś się zmieniło, i o tym nie wiem)
//ewentualnie może dostać jakąś drugą szansę, czy coś, albo może się znaleźć jakieś usprawiedliwienie