Ranking
Originally Posted by pizdu View Post
Blacklist:
[...]
13. turde / MWD / Reshow - spam, invade, nieudolny trolling, wyzywanie[

To jest temat, który uniemożliwi aroganckim polakom na dołączenie do naszego klanu w przyszłości. Jeśli ktoś przegiął, napisz.

Originally Posted by iTurDE View Post
Name (Real/Nick): Artur/iTurDE
Age: 17
Belt: :/
Favorite mods: tk,akbd,wushu,lenshu
Do I have any Art/Video making skills?: art
What can i offer to your clan: fight skills
Why I would like to join: dobra powiem krotko ale szczerze, przepraszam was za wszystko co odjebalem :/ dajcie mi szanse nie bedziecie zalowac bedzie jak za starych dobrych lat, obiecuje na honor chce byc wsrod swojakow ;*

jaki honor? :}
@grocek
po co ty tu w ogole jestes jak nie decydujesz o rekrutach, tak sam cobbo.
idzcie sobie na off top.
Tutaj piszac podanie zwrocilem sie przede wszystkim do Norby i Kolegi, oraz Gazia i Shikena z przeprosinami.
Originally Posted by iTurDE View Post
@grocek
po co ty tu w ogole jestes jak nie decydujesz o rekrutach, tak sam cobbo.
idzcie sobie na off top.
Tutaj piszac podanie zwrocilem sie przede wszystkim do Norby i Kolegi, oraz Gazia i Shikena z przeprosinami.

dobra, dobra zamknij jape, oni mają wieksze prawo pisac na naszym forum, niż ty. Więc bardzo byłbym wdzięczny gdybys ty spierdalał na offtop bo oprócz kolegi, nikt cię tu nie chce.
Originally Posted by kolega1010 View Post
Hmm... ja nie mam nic przeciwko Turde, ale to już naprawdę twoja ostatnia szansa..

:/ rozczarowałeś mnie troszkę...
Originally Posted by iTurDE View Post
dzieki kolego, przysiegam nie nawale

pfff, pokazałes juz ile twoje słowa są warte, w pop. poście piszesz jakbyś tutaj rządził, spierdalaj tylko tyle ci powiem.
Koniec pierdolenia, chcecie podyskutować to zrobić inny temat. Posty tutaj na temat turdego będę usuwał. BTW Turde, nie masz szans dostać się do klanu, chyba dałem ci to już do zrozumienia m.in. twoim nickiem na czarnej liście, byebye
ToP Leader