Ranking
To może byś zainicjował jakąś mądrą rozmowę, hmm? ;>
Bo narzekać to każdy umie, a jak przyjdzie co do czego to sam lepiej nie potrafi.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Ogłaszam wszem i wobec, że zaczynam stawiać ToP na nogi. Od jutra (ew. pojutrza) zbieram chętnych do wojen klanowych (aktywnych i grających), na wojny klanowe (które będą spontaniczne) i ogólne eventy (na ogół betservy). Mam nadzieję, że ktoś poza Soreu będzie chętny mi pomóc.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Ale że to mój pomysł, to nie wspomniałeś >.> zresztą, najpierw planowałem zrobić wam ostry gnój -.-'

//btw. na pierwszą wojnę proponuję [W]Warriors - u nich też marnie, a lider spoko gość
U nas też marnie, i jestem całkiem spoko gościem Napiszcie kiedy byście chcieli.
/rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt
Ogólnodostępny, ale jest kilku polaków
/rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt /rt
Cóż, betserv na początek ożywiania albo był cholernie złym pomysłem, albo nam to nie idzie po długiej przerwie, albo to wina zajebanego GMBets którzy się wjebali, zgarniając większość wiary...

Tak czy siak, może zacznijmy od treningów, coby nie zrobić wtopy na CW...
OGŁASZAM WSZEM I WOBEC:

Zostały wprowadzone nowe rangi. Jeżeli nie zgadzasz się z pozostaniem na pozycji, do której zostałeś przypisany, napisz tutaj [konkrety kurwa bo was ZDEGRADUJĘ! ] i zobaczymy co się da zrobić.

Serdeczna tarcza [hahaha] SOREŁOWI za stworzenie rang.
ToP Leader