Toribash
Dostałeś zaproszenie. Zasady wydaje mi się, że znasz. Przypominam tylko o zaglądaniu na forum, bo aktywność to podstawa.
Nie mówię, że codziennie, ale przynajmniej raz na 2-3 dni.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Originally Posted by pizdu View Post
tylko o zaglądaniu na forum

Niech cię to nie zwiedzie
Skrobnij też czasem coś od siebie, klan to społeczność : >


// To miałem na myśli. Dziękuję za sprecyzowanie. ~Piz.
Last edited by pizdu; Apr 24, 2014 at 10:59 PM.
Name (Real/Nick): Maciek/Masterwold
Age: 17
Belt: black 2 dan
Favorite mods: Wushu,Aikido(normalne i duże dojo)

Do I have any Art/Video making skills?: Od wielu lat jestem rysownikiem, a od roku zajmuje się poważniej grafiką komputerową. Aktualnie zajmuje się robieniem tekstur do postaci, myślę że to przydatna umiejętność.

What can i offer to your clan: W pierwszej kolejności mogę skopać parę gluts ale, myślę że sporo mogłoby wnieść robienie tekstur specjalnie dla członków klanu(No, powiedzmy ze zniżką, praca to praca.)

Why I would like to join: Wróciłem do gry po pi razy drzwi 3-4 latach. Steam niedługo wystawi toribash z greenlight, moi znajomi zaczeli w to grać. Trzeba się zaopatrzyć na przyszłość w klan. A Polski klan to ciekawy pomysł(dowiedziałem się o nim od waszego członka juzeror), zwłaszcza że poprzednim razem kręciłem się z klanem crazywaffles(o ile ktoś go pamięta, bo chyba już nie istnieje.) I nie miałem z kim tam po pol. porozmawiać.

How often do I play toribash? [1-7 days in week]: wróciłem do gry 5 dni temu...od tamtej pory gram codziennie by ,,rozgrzać kości." Ale jak na stałe wejde to pewnie będzie to 4-5 dni w tygodniu.
Something about me [additional infos]: W skrócie? Zainteresowań nie mam co tutaj uskuteczniać, literatura klasyczna i współczesna, aktualnie piszę książke, może za pare miesięcy wyślę ją do wydawnictwa. Sam zajmuje się grafiką komputerową.(3 lata animowałem, a od 8 roku życia z zamiłowaniem szkicowałem no i zeszła mi na tym połowa życia.) Gram dla relaksu, ale ze względu na to że mój tryb życia zaczał ode mnie więcej wymagać, to musiałem znaleźć jedną stałą gre. Toribash, nigdy nie lubiłem powtarzalności w grach więc - gra w której jest ~~ 10^156 kombinacji ruchów to trafny wybór.

Foreign languages [Everyone knows at least one]: Angielski od 10 lat. Aktualnie na poziomie...bez przechwałek spokojnie komunikatywny. Właściwie w chatach internetowych, głosowych i pisemnych używam tylko angielskiego, wiec spokojnie się dogaduję.(Niemcy mają paskudny akcent, ale się przyzwyczaiłem) I 3 lata uczyłem się Niemieckiego, 3 lata włoskiego i aktualnie kończe 1. rok hiszpańskiego...trzeba znać jak najwięcej języków. Niemiecki mnie odrażał, włoski nie wchodził, a hiszpański pasuje jak ulał, więc zaczałem się go uczyć.

2 Singleplayer replays:
2 Multiplayer replays:
Ta...replay'e...jakbym wygrzebał komputer którego używałem lata temu, to bym miał.
Teraz żaden z moich replay'i nie reprezentuje nic ciekawego, więc proponuje - wystawcie dowolnego zawodnika...proponuje wushu/aikido. (chociaż możemy się nawalać nawet w tablefight, mi to obojętnie) I pokaże wam co umiem.
Pozdrawiam.
Jakbyście chcieli porozmawiać by sprawdzić czy nie brzmię jak Klocuch12, albo przypadkiem mój angielski nie ogranicza się ,,To how I can take kurwa."
To skype ,,maciekx7_" albo teamspeaka wyślijcie namiary.

Edit: Teraz zauważyłem - w kwietniu minęło 5, lecie mojego dołączenia...yay
Dawno tak dobrej aplikacji nie było. Jedyne zastrzeżenie do tego, że skoro nieźle nawijasz po angielsku, to mógłbyś coś tu dla przykładu skrobnąć. Poza tym ciekawe zainteresowania, ciekawa osoba. Sam fakt, że data rejestracji sprzed pięciu lat też działa na Twoją korzyść. W takim układzie jestem pratycznie na tak. Chciałbym Cię sprawdzić przynajmniej na aikido/aikidobigdojo, bo w wushu ekspert ze mnie żaden. Tak więc za jakieś 20 - 30 minut będę wolny, więc bądź ingame, to Cię znajdę. ;)
Undetto
Zdążyłem się posiłować w aikido z Soreu, nie wiem co cię zatrzymało ale, jeszcze zdążymy się sprawdzić, napisz tylko kiedy masz czas.