Ranking
Pizdu nasilenie używania przez ciebie emotikon jest ostatnio coś za duże
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
Originally Posted by Soreu View Post
taki wyjątkowy, wow xD
Co do niebieskich ramek...

Dat Blue Moderated Message:
chujowy ten niebieski

ale nie moge tego zmienic

Możesz nie wiedzieć, ale ja skrycie marzę by cię przyłapać jak zapomnisz użyć kolorku w poście ;d
Wolałbym bez ingerencji sił wyższych.

You N'wah!

I żeś mi narobił smaka na morrowinda ;]
Te emotki to tak z powodu pobrego humoru. Poza tym, 1-2 emotki w jednym poście to nie dużo.
A tak swoją drogą, to tak trochę nawyk z czatu gildiowego w wowie.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Domyśliłem się, żeś wesołek

Ja sobie sam robie smaka na morrowinda, ale z racji zabugowanych modów musze zabrać się za reinstalkę. Julan the Ashlander w sumie fajny, ale postać, którą odrywam, nie potrzebuje kompanów, a tym bardziej takich marudowatych ;)
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
Pograj ze mną w wowa .
Jak doexpie orka hunta do 70 (jeszcze z 1-2 dni gry, bo mam 68 ) to biorę się za warka (29) albo pala (14). Ewentualnie warek pójdzie w piździec, bo nudy i 3 skille przez całą grę, a zamiast tego ustrzelę sobie maga albo druida.
Albo jest jeszcze opcja, że będę starał się zebrać epicki set itemów, o szansie na drop 0,02%. A biorąc pod uwagę fakt, że żeby dość do bossa, który ma tą szansę na drop, to 2h, jak jest ogarnięta załoga, to wniosek z tego taki, że w tb nie będzie mnie dłuuuugo.
Dodatkowo wyjebanie całego siana na betach zdemotywowało mnie do gry.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Mordo chętnie ale wów zrujnowalby moje wakacje (za bardzo wciąga;p)
A ja muszę redukować fat, robić film i muzykę do niego
WHOOOOOOOOOOOOOOOO
Tu masz racje. Wciaga jak cholera. Ja jeszcze nad tym panuje, ale nie wiem co bedzie jak przyjdzie endgame. Pewnie farma t4 .
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!