Toribash
Napisałem, że wieku się nie czepiam, ale w tym wypadku to ma uzasadnienie. Bo nie chcę w klanie dziecka oferującego nam żadnej inteligęcji. A nowe aplikacje powiedzą nam, czy nie będziemy musieli się wstydzić za naszego membera w innych miejscach forum (za jego niekomunikatywność).
Kamil, nie wypowiadałem się o nim jako graczu, ale jako o człowieku. To była przemyślana aplikacja i właśnie to mnie w niej przeraża.
Jesze raz nie.
-----
Wiktor - jeszcze raz mówię, że nie czepiam się wieku.
Last edited by Szamboo; Apr 26, 2011 at 09:44 PM. Reason: <24 hour edit/bump
Wiek nie ma nic do znaczenia najważniejsze by umiec wykorzystac dar pisania i w dodatku byc dobrym w grze
- Don't wake up the fallen. -
Application

name: Norbert
Favorite mods : akido and akidobigdojo
Do you have any Art/Video making skills?: Hmm I like to draw in real life, but idk what about graphics... I know some gimp basics...
What can you offer us?: Good fighting and talk on clan forum and I can help in something and... etc.
Why do you want to join?:POLSKA POLSKA POLSKA
How often do you play toribash? [1-7 days in week]:It depends on when I drink. Almost everyday.
Kamil303 said that I don't have to place replays. So I won't.

P.S. I am blackbelt, qi:1426, win percentage: 50%

P.S. 2: Mam nadzieję że mnie przyjmiecie :3
Last edited by Trewnek; Apr 28, 2011 at 07:35 PM. Reason: I added usercard...
Yea, Norbert, i will put my vote for you. Your english is correct, so if we accept you into our clan, you won't bring any shame for us (probably), but there is possibility, we reject your application. Otherwise it depends on kamil's and wook's votes. But i think, i can say 'welcome' to you. Your app looks promissing, but you forgot to put your usercard.
I mała prośba: piszmy tu po angielsku. Clan mods będą wtedy wiedzieli, o czym się gadka toczy, a to zwiększy nasze szanse na oficjala (nie dotyczy naszego dsc).
Yeah me too he helped a clan bank and send me tc for global (hehe) he has my vote and i think its just a matter of time to be one of us......