Toribash
Wow, Gaziu, thanks. You don't know me and you don't like me. Just tell me how it is possible. And i will go.
Tymi dwoma deklami nie należy się przejmować ;p

A przyjęcie Cię zależy w 90% od Pizdu, chociaż ja osobiście nie wiem czemu jeszcze nie dostałeś w sumie zapro - no, chyba że chce Cię przetestować, albo faktycznie czeka aż wbijesz ciut wyższy belt...
Nie śpiesz się. Na razie możesz się udzielać w innych naszych tematach. W ten sposób poznamy się nawzajem.

@Sorek: tak, chcę. A zwróć uwagę, ile Virus czeka na kolejny test. Nic na szybko.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
no ale mógłbyś powiedzieć kiedy masz czas, ja się dostosuję, chyba że już naprawdę nie mogie
Mogiesz, mogiesz .
Ale na razie naprawdę nie mam na razie czasu. A z drugiej strony uważam Cię już praktycznie za członka klanu, więc ten test, a potem zap, to w zasadzie czysta formalność.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
No i ja chciałbym zapytać, czy ktoś mnie przetestuje. Niestety oprócz BadTrolla nikogo od Was nie spotkałem jak dotąd w grze.
kmeniu, nie. Nie możesz . Osobiście się tym zajmę .
Taisto, jeśli zależy Ci na dojściu akurat do nas, to zaczekasz. Chyba, że nie chcesz być "clanless", to już inna bajka. Znowu za przykład podam punktującego za cierpliwość Virusa.
A do testu czuj się na naszym forum jak u siebie.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!