Toribash
Kolo, my mamy oficjala od wczoraj i nie każdy ma czas na pieprzenie się z tym. Dzisiaj może już będzie, właśnie dałem zakładkę alliesów.
ToP Leader
Ja się nie spinam xD Tylko spokojnie odpisalem, wszystko przyjdzie w swoim czasie a ty nas tu pouczasz jak dzieci
ToP Leader
Originally Posted by shadowelf View Post
Postawienie wszystkich tematów to robota na nie więcej niż godzinę :v

No to żeś mnie mocno zgasił, naprawdę :P. Wiesz co to niechęć do działania, życie poza kompem no i pierwszy dzień officiala? [magiczna chwila]
ToP Leader
CW dostało zmiane nazwy gdzieś o 23.30, gdzies 1.30 miałem zrobione wszystkie tematy, membersów ( wszystko full english ) + pousuwane stare tematy BoD i zmergowane w jeden a wy się z tym drugi dzień męczycie :S Od tego sa moderatorzy, nikt nie kaze samemu nakurwiac.
retired
Powasie, jakie "męczycie"? Nam się nie spieszy, na razie osiągneliśmy to czego nam było trzeba i jest mały chillout. W sumie dużo tego dokończyć nie trzeba, a i na razie nie musi to być dokończone.

Amen.

No i dzięki za wizytkę Panowie C:
ToP Leader
Brzydko to wygląda jak klan potrzebuje kilku dni by się zorganizować. Po za tym
Wiesz co to niechęć do działania, życie poza kompem no i pierwszy dzień officiala?

Wiesz co to odpowiedzialność płynąca z bycia liderem?
derp
No raczej, sądzę, że udowodniłem co nieco : ). A zresztą już i tak prawie skończyłem pisać tematy przez ten czas.
ToP Leader
Żeby tylko co nie co :P
Ile ty mi razy już dupę uratowałeś samymi pocieszeniami o QI... jeezu... ;]
(I co? i teraz przez Ciebie turnieje wygrywam)