Toribash
kurczę, czy tag przy nicku jest aż tak ważny?
patrząc na Twoje nastawienie do sytuacji można stwierdzić, że bardzo ważny.
Nie chciało Ci się czekać.... No cóż, nam więc nie chce się Ciebie przyjmować. Nie potrzebujemy ludzi, którym "się nie chce".

Gdybyś wtedy poczekał z dzień czy dwa, moglibyśmy Ciebie przyjąć na okres próbny. Zamiast tego napisałeś aplikację i poszedłeś do Dark Stars. No cóż, to też jest powód żebyśmy odrzucili Twoją aplikację.

Jestem na nie, myślę też, że i reszta się nie zgodzi na przyjęcie nolife'a. Dziękuje, dobranoc.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Ja również jestem na nie, gdyż (jak już Pizdu i Lehto już zaznaczyli) Ty chcesz do nas dojść tylko po to by mieć tag przed nickiem. Mogłeś wtedy poczekać.
.......
nie jaram się tagiem

skoro jesteście tak negatywnie nastawieni to po prostu zapomnijcie >.<'
Last edited by nolifee666; Jun 27, 2012 at 08:48 AM.
LIBERUM VETO spóźnione ale chuj zawsze jest
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
Name (Real/Nick): Bartosz / Moszko
Age: 17
Belt: Brown (rank ok.700)
Favorite mods: twinsword, taekkyon, lenshu, wushu(dopiero się uczę)
Do I have any Art/Video making skills?: NO
What can i offer to your clan: skills and activity
Why I would like to join: becouse i want get some good fights and great fun
How often do I play toribash? [1-7 days in week]: 5-7 days in week
Something about me [additional infos]: I like good music and i have very slow
computer.
Foreign languages [Everyone knows at least one]: English, Elder Fuþark(ale
tylko pisany)
Attached Files
Mistrzem singla nie jestem.rpl (93.4 KB, 4 views)
zenada2.rpl (96.3 KB, 4 views)
taekkyon fight.rpl (77.0 KB, 3 views)
trikster.rpl (68.1 KB, 3 views)
Od siebie dodam iż Moszko dostał pozwolenie na złożenie aplikacji bez uwzględnienia black belta. Ode mnie masz głos na tak, poczekajmy co powie reszta klanu i zobaczymy jak grasz :>
ToP Leader
Ja ostatnio nie gram, ale jestem na tak. Widzialem lepsze aplikacje, ale ta wydaje się być szczera. Aprobata pizda - jest.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
grałem z chłopakiem i gra nieźle, nie wykazywał oznak trollizmu, więc w sumie czemu nie.
o ile będzie aktywny na forum nie widzę problemu.
chociaż chciałbym go jeszcze przetestować na aikido i abd, bo kolegi niestety nie widać.
Pewnie to duży minus ale przyznam się bez bicia, że nigdy nie grałem na żadnym aikido ani judo.