ES Recruitment Drive
Co to kurwa ma wspólnego z OGŁOSZENIAMI!
Chłopaki, proszę was... Nie róbcie syfu.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Ogłoszenie o zrobieniu clan vida... hm, no co Ty chcesz od niego? ;/
Ok, to ogłosić tu i dać odwołanie do innego tematu. Chyba będę musiał Norbertowi podjebać konto na chwilę i ogarnąć to wszystko, bo czytam, czytam i za... ni chuchu nie widzę porządku.


Ale generalnie i tak jest lepiej.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
Porządek jest jako taki, ale tylko dlatego, że aktywność padła. Ingame nie mogę nikogo złapać, aż mi się grać odechciewa. Na forum to samo, niektórzy już nie pisali od dobrych dwóch tygodni, może 3 - 4 osoby są w miarę aktywne, ale cudów nie ma.

Sorry za offtop, ale i tak to poleci do usunięcia razem z resztą spamu.
To ja dorzucę od siebie, że gram od wczoraj i widzę często ToP'owiczów.
ToP Fighter!
Try to beat my MINIBASH CHALLENGE!
<BUM>

Wypierdalać z ogłoszeń.

<Like a Linda> :3



Ogłaszam, że jutro kto ma czas może mi pomóc w bet servie! Tak o 14. Se bym zrobil. No i kasy na globala bym potrzebowal, bo to klanowe
będzie.


Albo nie, nie chce mi się
Last edited by Trewnek; Mar 11, 2012 at 10:03 PM.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Ogłaszam!!!!!

Że nie mogę znaleźć nuty jakiejś fajnej do vida więc moglibyście w dziale music dać jakieś nuty (najlepiej z fajną solówką fortepianu na początek)

W radiu Zet słyszałem fajną ale zapomniałem jak sie zwie xD
Jakiego nicku na pewno nie wybierze żyd??? Gaziu
Made by Kolega1010
To zanuć xD Hmmm... Fajną solówkę fortepianu ma The Persecution Song, ale później raczej się nie nada. Chciaż nie wiem, posłuchaj i sam oceń. Ewentualnie zerknij na kanał AdrianvonZiegler na YT i poszukaj filmów rozpoczynających się "Only Piano" jednymi z fajniejszych są Sonata i Midnight Dancers. Jeśli szukasz czegoś z całkiem innej beczki to zerknij na to http://www.youtube.com/watch?v=UxMFoGkoFq0 , jeśli zdecydujesz się akurat na to, to proponuję zacząć co najmniej od 0:27
----------------------------
EDIT EDIT!!! To ostatnie raczej odpada, ale Dance With The Devil może całkiem nieźle pasować jeśli się do niego odpowiednio podpasuje filmik
Last edited by Miroke; Mar 12, 2012 at 04:36 AM.
Don't stand in my personal space. You will be kicked.
Survivors will be kicked again...
Joł, żeby burdla nie robić to ogłaszam ogłoszenie:

Proszę o pomysły na to co by zmienić / ulepszyć w naszym klanie. Potrzebujemy innowacji panowie bracia. I nic mi Gaziu nie truj o video, bo to twoja loża x) Jak jesteś chętny to możemy zrobić clan-vid, gdyby każdy z aktywnych dał choć jednego replaya "w miarę" dobrego, można by coś skleić, right?
ToP Leader