Ranking
Originally Posted by Lunatyk View Post
Chciałbym pograć w nogę, siatę lub ręczna... Nie mam z kim i gdzie...
Chciałbym się w spokoju czasem pouczyć... Nie mam miejsca i jest za głośno...
Chciałbym uczyć się grać na gitarze... Nie mam gdzie i kiedy...
Chciałbym wreszcie oderwać się od kompa... Nie mam co innego robić...

The same, szkoła tylko
The same, moj pokoj jest centrum rozrywki ; /
The same, ale mozesz kupic jakiegos taniego klasyka za 40zl i uczyc se samemu, moj kumpel w rok swietnie opanowal to, tyle ze on kocha grac. Nigdy nie bral udzialu w zajeciach
The same, chociaz czasami sie udaje.


Originally Posted by Lunatyk View Post
Kumpli nie można skołować, trzeba ich mieć...

Make friends, lepiej nie doradze ; /

Mam boskie pytanie, kto z was gra w Sampa? Poscigalbym sie z kims po los santos
ToP Leader
Gitarę mam... Dałem za nią 370... Ojciec jest świetny w graniu na gitarze, wiec może mnie uczyć... Ale ja nie mam własnego kącika nawet...
Originally Posted by Lunatyk View Post
Gitarę mam... Dałem za nią 370... Ojciec jest świetny w graniu na gitarze, wiec może mnie uczyć... Ale ja nie mam własnego kącika nawet...

No to to jest problem jak nie masz gdzie grac.

Originally Posted by kolega1010 View Post
Ja nie gram Jak to centrum rozrywki ?

Hm, wracam do domu, komp=on ojciec cos sprawdza, TV on, matka oglada wiadomosci. Najlepsze ze moj pokoj ma okolo 5x8m ... Prywatnosc tylko w nocy od 24.00 do 9.00...
ToP Leader
Grać? W swoim pokoju? Jak ja napierdalam w gitarę to cała rodzinka słyszy :3
Ale w sumie trochę prywatności mam... U mnie w pokoju tylko ja mam władzę. <3
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek
Originally Posted by Trewnek View Post
Grać? W swoim pokoju? Jak ja napierdalam w gitarę to cała rodzinka słyszy :3
Ale w sumie trochę prywatności mam... U mnie w pokoju tylko ja mam władzę. <3

Ja nigdzie nie mam władzy, mam zero prywatności....

Znowu mi się humor zepsuł, idę się na kimś po wyżywać w Toribash'u...
Ja mam podobnie jak Trewnek , mój pokój moja sprawa , z tym że muszę sprzątać jak nie ma dostępu do kompa i trzeba szukać ścieżek między śmieciami
Originally Posted by MrNorbert View Post
No to to jest problem jak nie masz gdzie grac.



Hm, wracam do domu, komp=on ojciec cos sprawdza, TV on, matka oglada wiadomosci. Najlepsze ze moj pokoj ma okolo 5x8m ... Prywatnosc tylko w nocy od 24.00 do 9.00...

Też myślałem najpierw, że nie mam gdzie grać, bo po paru dwugodzinnych sesjach z kursem internetowym cała rodzinka kurwicy nagle dostawała, ale w końcu zacząłem chodzić z gitarą i laptopem wieczorami na otwarty stadion ( ale wiecie, że ja w mieście nie mieszkam, więc to nie jakieś zabudowane cudo, tylko zwyczajny pełnowymiarowy stadion), jednak potem szlag trafił gitarę, bo miała już swoje lata, a czterech stów na nową nie chciało mi się wydawać
-------------------------------
Co do pokoju to i tak po części masz fart, mój ma 5x2, i jak łóżko było jeszcze w poprzek, to czasem stopami dotykałem ściany Ale na warunki do nauki nie mam co narzekać
Do grania na gitarze nie trzeba prywatności... Wręcz nie jest pożądana!
A jeszcze Twój tata to gitarzysta, wystarczy poprosić i raczej na pewno się zgodzi się.
Really the cheapest items in the market. Check it http://forum.toribash.com/tori_marke...ername=Trewnek